Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2570686
11338
412
Zsolnay eozin mázas porcelán, bordás váza. Jelzett, kis kopással m: 12 cm 2395387
11339
412
Zsolnay virág mintás bonboniere, matricás, porcelán, jelzett, kopott, m: 4cm
2412677
11340
412
Zsolnay pillangó mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, 10,5x10,5x6cm
2471388
11341
412
2539258
11342
412
Zsolnay aranyszínű-kék mintás kávé kiöntő, porcelán, jelzett, ragasztó nyomokkal, m:18cm
2539246
11343
412
Zsolnay virágmintás szószos tál, porcelán, kopott, jelzett, 23x16cm 2254297
11344
412
Zsolnay tálka és Meisseni cigaretta kínáló Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 8 cm, m: 6 cm
2395342
11345
412
Zsolnay virág mintás húsos tál, porcelán, jelzett, matricás, karcos h: 35,5 cm
2386384
11346
412
Zsolnay virágmintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, kis foltokkal. 12x8,5 cm
2564168
11348
412
Zsolnay libatömő lány, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 18 cm
2566923
11349
412
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett (Kovács Pálné), hibátlan, m: 33 cm
2566675
11350
412
Zsolnay porcelán térdelő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF