Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2346588
11363
412
Herendi porcelán fehér mázas és biszkvit Beethoven büszt, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
2526410
11364
412
Zsolnay korsós fiú. Eozinmázas porcelán fajansz, jelzett, 1930 körül, sérült, javított. m: 20 cm
2572810
11365
412
Zsolnay fehér mázas porcelán kalapos kisfiú, jelzett, sérüléssel, m: 19 cm 2386523
11366
412
Zsolnay porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, sérüléssel, m: 6,5 cm 2521453
11367
412
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett, hibátlan , m:13 cm (tervező:Sinkó András) 1930 körül 2567449
11368
412
24000
2567450
11369
412
2572013
11370
412
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza zöld mázzal. matricás, jelzett, hibátlan 25,5 cm 2572015
11371
412
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tégely, matricás, hibátlan, jelzett, 5,5x6 cm 2571885
11372
412
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 2571881
11373
412
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 25 cm 2571880
11374
412
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF