Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2571877
11375
412
4600
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, jelzett, matricás, kopással, m: 20 cm 2571875
11376
412
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, kis kopással, 13,5x9 cm 2492647
11377
412
Hollóházi Szász Endre által tervezett tálka. Jelzett, hibátlan. 14x12 cm 2565246
11378
412
Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett tálka. Matricás, jelzett, erősen kopott. 12x14 cm 2565242
11379
412
4800
Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 9 cm, m: 9 cm 2545704
11380
412
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, d: 17 cm 2563394
11381
412
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, mindkettő darabon kis hiánnyal d: 13 cm 2401523
11382
412
Háromkirályok, Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán kép, matricás, hibátlan, dekoratív keretben, 25x20 cm 2545557
11383
412
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, d: 17 cm 2572226
11384
412
Hollóházi Faragó Miklós által tervezett, négy évszak sorozat mintával díszített hamutál, matricás, hibátlan, jelzett, 16x16 cm 2572223
11385
412
Hollóházi Faragó Miklós által tervezett, négy évszak sorozat mintával díszített hamutál, matricás, hibátlan, jelzett, 16x16 cm 2572224
11386
412
Hollóházi Faragó Miklós által tervezett, négy évszak sorozat mintával díszített hamutál, matricás, hibátlan, jelzett, 16x16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF