Porzellan

Zahl der Lose: 399

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, jelzett, matricás, kopással, m: 20 cm
11375.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, kis kopással, 13,5x9 cm
11376.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett tálka. Jelzett, hibátlan. 14x12 cm
11377.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett tálka. Matricás, jelzett, erősen kopott. 12x14 cm
11378.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 9 cm, m: 9 cm
11379.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, d: 17 cm
11380.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, mindkettő darabon kis hiánnyal d: 13 cm
11381.

Rufpreis:
1 000 HUF

Háromkirályok, Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán kép, matricás, hibátlan, dekoratív keretben, 25x20 cm
11382.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11383.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi Faragó Miklós által tervezett, négy évszak sorozat mintával díszített hamutál, matricás, hibátlan, jelzett, 16x16 cm
11384.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

11385.

Rufpreis:
5 000 HUF
11

11386.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF