Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2318716
11498
412
2486591
11499
412
Bodrogkeresztúri macik, kézzel festett porcelán, kopott. Jelzett. 13x7, m: 9,5 cm
2572803
11500
412
3400
Bavaria retró pöttyös kávés készlet 4 db csészével, hiányos, matricás, jelzett
2402787
11501
412
Ens porcelán bonbonniere, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x10 cm
2318688
11502
412
Virágmintás porcelán urnaváza, kézzel festett, kopásnyomokkal, sérült, m: 22 cm
2470140
11503
412
2 db porcelán figura, jelzett, kopott, sérülésekkel. Jelzett. m: 11 és 13 cm 2461916
11504
412
2 db Kütahya Porselen török porcelán tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 13,5 cm, 11,5 cm
2480988
11505
412
Kínai porcelán teás készlet, díszdobozban. Hibátlan állapotban 2480973
11506
412
Kínai váza. matricás, jelzett, hibátlan. 42 cm 2331355
11507
412
Porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×11 cm
2517228
11508
412
Thomas Ivory Bavaria német porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm 2529332
11509
412
Gustavsberg svéd porcelán dísztál, 3 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 17,5 és 21,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF