Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2526481
11510
412
70000
2529244
11511
412
Bavaria porcelán teáscsésze, alátét és desszertes tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 3 db
2528927
11512
412
500
Virág és pillangómintás román porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm 2529007
11513
412
Román porcelán fiú szőlőfürttel, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 2528877
11514
412
500
2 db sörös korsó, porcelán és üveg, kopásnyomokkal, m: 14 és 17 cm 2528828
11515
412
Wallendorf porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
2529239
11516
412
3800
Román porcelán lantos férfi és nő, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, m: 24,5 cm 2529140
11517
412
2 db porcelán madár, jelzéssel és jelzés nélkül, lepattanással, m: 8 és 12,5 cm
2529075
11518
412
Román biszkvit porcelán fiú és lány, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21 cm 2529054
11519
412
500
Román porcelán fiú, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 20 cm
2511044
11520
412
Kézzel festett rózsás porcelán gyertyatartó, jelzés nélkül, rózsákon lepattanásokkal, m: 24,5 cm
2511180
11521
412
Virágmintása porcelán váza, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, m: 24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF