Porzellan

Zahl der Lose: 399

11510.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Bavaria porcelán teáscsésze, alátét és desszertes tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 3 db
11511.

Rufpreis:
1 200 HUF

Virág és pillangómintás román porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm
11512.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Román porcelán fiú szőlőfürttel, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
11513.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db sörös korsó, porcelán és üveg, kopásnyomokkal, m: 14 és 17 cm
11514.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Wallendorf porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
11515.

Rufpreis:
2 400 HUF

Román porcelán lantos férfi és nő, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, m: 24,5 cm
11516.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

2 db porcelán madár, jelzéssel és jelzés nélkül, lepattanással, m: 8 és 12,5 cm
11517.

Rufpreis:
800 HUF

Román biszkvit porcelán fiú és lány, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21 cm
11518.

Rufpreis:
2 000 HUF

Román porcelán fiú, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 20 cm
11519.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Kézzel festett rózsás porcelán gyertyatartó, jelzés nélkül, rózsákon lepattanásokkal, m: 24,5 cm
11520.

Rufpreis:
800 HUF

Virágmintása porcelán váza, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, m: 24 cm
11521.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF