Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2532494
11448
412
Bakos Éva falikar, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, m:20cm
2505117
11449
412
Sarreguemines dísztányér, jelzett, kopott, d: 21 cm 2287911
11450
412
2 db Wilhelmsburg gyertyatartó, Máz alatti kék festéssel. Jelzett, hibátlan. 11 cm, 22 cm 2526742
11452
412
2506136
11453
412
2420537
11454
412
Eichwald porcelán tányér, máz alatti kék festéssel, jelzett, apró kopásnyomokkal, árucímke maradvánnyal, d: 25 cm 2506124
11455
412
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Vadász kutyájával, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
2397627
11456
412
2412772
11457
412
2569052
11458
412
Longwy francia jelzett, hal formájú osztrigatál, 5db, fajansz, mázrepedésekkel, 31x27cm
2569028
11459
412
Német jelzett lovashintó, porcelán, kopott, 24x11x19cm 2571462
11460
412
Schaubach Kunst puttó figura nyuszival, kézzel festett, jelzett, kopott, m:14,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF