Porzellan

Zahl der Lose: 399

Bakos Éva falikar, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, m:20cm
11448.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Sarreguemines dísztányér, jelzett, kopott, d: 21 cm
11449.

Rufpreis:
4 000 HUF

11450.

Rufpreis:
3 000 HUF

11452.

Rufpreis:
12 000 HUF

11453.

Rufpreis:
10 000 HUF

Eichwald porcelán tányér, máz alatti kék festéssel, jelzett, apró kopásnyomokkal, árucímke maradvánnyal, d: 25 cm
11454.

Rufpreis:
1 800 HUF

Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Vadász kutyájával, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
11455.

Rufpreis:
10 000 HUF

11456.

Rufpreis:
6 000 HUF

11457.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Longwy francia jelzett, hal formájú osztrigatál, 5db, fajansz, mázrepedésekkel, 31x27cm
11458.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Német jelzett lovashintó, porcelán, kopott, 24x11x19cm
11459.

Rufpreis:
8 000 HUF

Schaubach Kunst puttó figura nyuszival, kézzel festett, jelzett, kopott, m:14,5 cm
11460.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF