Porzellan

Zahl der Lose: 399

Drasche baltás fiú, kézzel festett, jelzett, baltán kis lepattanással, m:15,5 cm
11423.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kispesti madár pár. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 10x12 cm
11424.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincumi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, a rózsa szirmán kis hiánnyal, lepattanással, hajszálrepedéssel, 6,5x5,5x5 cm
11425.

Rufpreis:
800 HUF

11426.

Rufpreis:
1 800 HUF

Drasche porcelán hal 2db, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 10 cm
11427.

Rufpreis:
2 800 HUF

Drasche (Kispest) galamb etető leány, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett, m:14cm
11428.

Rufpreis:
3 000 HUF
17

11429.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincum fiú. Kézzel festett porcelán. Kopott. Jelzett. m: 15 cm
11430.

Rufpreis:
2 800 HUF

Aquincumi porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×10 cm
11431.

Rufpreis:
1 400 HUF

4db miniatűr részben jelzett porcelán, állat figura, dalmata kutya, elefánt, őz, levelibéka, gyűjteményi darabok, sérülésekkel m: cca. 2-6cm
11432.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ens porcelán táncos nő fogura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 23 cm
11433.

Rufpreis:
12 000 HUF
16

Royal Dux vetköző akt, kézzel festett, jelzett (Elly Strobach), minimális kopással. 23 cm
11434.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF