Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2237273
11423
412
Drasche baltás fiú, kézzel festett, jelzett, baltán kis lepattanással, m:15,5 cm 2409516
11424
412
Kispesti madár pár. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 10x12 cm
2461306
11425
412
Aquincumi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, a rózsa szirmán kis hiánnyal, lepattanással, hajszálrepedéssel, 6,5x5,5x5 cm
2570641
11426
412
2571522
11427
412
Drasche porcelán hal 2db, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 10 cm 2571586
11428
412
Drasche (Kispest) galamb etető leány, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett, m:14cm 2564531
11429
412
2563353
11430
412
Aquincum fiú. Kézzel festett porcelán. Kopott. Jelzett. m: 15 cm
2504800
11431
412
Aquincumi porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×10 cm 2566116
11432
412
4db miniatűr részben jelzett porcelán, állat figura, dalmata kutya, elefánt, őz, levelibéka, gyűjteményi darabok, sérülésekkel m: cca. 2-6cm
2570691
11433
412
Ens porcelán táncos nő fogura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 23 cm 2570615
11434
412
Royal Dux vetköző akt, kézzel festett, jelzett (Elly Strobach), minimális kopással. 23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF