Porzellan

Zahl der Lose: 399

Hollóházi Faragó Miklós által tervezett, négy évszak sorozat mintával díszített hamutál, matricás, hibátlan, jelzett, 16x16 cm
11387.

Rufpreis:
5 000 HUF
13

Hollóházi porcelán korsó H.B.m. Tanácsi Építőipari Vállalat. dekorral. m: 14 cm
11388.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi tál, Szivárvány kupa 85 asztalitenisz ranglista verseny II. hely felirattal, jelzett, kopott, 18x20cm
11389.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db Hollóházi porcelán tálka. Matricások, jelzettek, hibátlanok 14-18 cm
11390.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi porcelán madaras váza, matricás, jelzés nélkül, kopott, m: 33 cm
11391.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi porcelán hegedűs kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 14,5 cm
11392.

Rufpreis:
2 000 HUF

11393.

Rufpreis:
1 800 HUF

11394.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi porcelán lány paprikával, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25 cm
11395.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi váza és bonbonierre, részben jelzett, kopott, m: 18cm, 9x7,5x3,5cm
11396.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi porcelán váza m:12cm, tálka 14x11cm. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal.
11397.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Karácsony mintás váza m:22cm, tálka 14x12cm, gyertyatartó m:4,5cm. Matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, gyári kartondobozban.
11398.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF