Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2572225
11387
412
Hollóházi Faragó Miklós által tervezett, négy évszak sorozat mintával díszített hamutál, matricás, hibátlan, jelzett, 16x16 cm 2485799
11388
412
Hollóházi porcelán korsó H.B.m. Tanácsi Építőipari Vállalat. dekorral. m: 14 cm
2503432
11389
412
Hollóházi tál, Szivárvány kupa 85 asztalitenisz ranglista verseny II. hely felirattal, jelzett, kopott, 18x20cm 2565235
11390
412
3 db Hollóházi porcelán tálka. Matricások, jelzettek, hibátlanok 14-18 cm
2564637
11391
412
Hollóházi porcelán madaras váza, matricás, jelzés nélkül, kopott, m: 33 cm
2382931
11392
412
Hollóházi porcelán hegedűs kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 14,5 cm 2386913
11393
412
2377613
11394
412
2545518
11395
412
Hollóházi porcelán lány paprikával, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25 cm 2461284
11396
412
Hollóházi váza és bonbonierre, részben jelzett, kopott, m: 18cm, 9x7,5x3,5cm
2528042
11397
412
Hollóházi porcelán váza m:12cm, tálka 14x11cm. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal. 2528031
11398
412
Hollóházi Karácsony mintás váza m:22cm, tálka 14x12cm, gyertyatartó m:4,5cm. Matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, gyári kartondobozban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF