Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2563820
11225
412
Herendi Viktória mintás só és borstartó, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. 2409543
11226
412
26000
Óherendi, Herendi Viktória mintás nagy tál, pecsenyés tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 41x31 cm
2064013
11227
412
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, sérült.d:11, m 8,5 cm 2504777
11228
412
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 14,5×8,5 cm 2563814
11229
412
60000
Herendi Viktória mintás 6db mélytányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. 2566141
11230
412
Herendi Viktória mintás só és bors tartó / fűszertartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, h:15cm, m:5cm 2546752
11231
412
Herendi Viktória mintás, háncs nyomott váza, kopásnyomokkal, jelzett. m: 15cm
2546757
11232
412
14000
Herendi Viktória mintás, kratér váza, kopásnyomokkal, jelzett. m: 20,5cm 2546747
11233
412
Herendi Viktória mintás, háncs nyomott lámpatest,kopásnyomokkal, jelzett. m: 25cm 2546804
11234
412
Herendi Viktória mintás szószos tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 24x17cm 2538887
11235
412
2461265
11236
412
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázrepedéssel 15x8,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF