Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 242

15711.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

15712.

Rufpreis:
1 000 HUF

Johan Huizinga: A középkor alkonya. Az élet, a gondolkodás és a művészet formái Franciaországban és Németalföldön a XIV. és XV. században. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fehér papír védőborítóban.
15713.

Rufpreis:
1 200 HUF

J. Toman-J. Felix-K. Hísek: A természet képekben. Környezetünk növény- és állatvilága. Bp.,1981,Natura. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15714.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ómolnár Miklós: 1956. október 23.-november 4. 12 nap, amely... Események, emlékek, dokumentumok. Bp., 1989, Szabad Tér Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15715.

Rufpreis:
800 HUF

"Lesz magyar újjászületés" Az új élet hétköznapjai. 1944. szept. 1-1945. május 1. Vál. és szerk.: Pór Edit és Vásárhely Miklós. Bp.,1975,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15716.

Rufpreis:
1 000 HUF

Annelie és Andrew Thorndike: Az orosz csoda. F. Solti Erzsébet fordítása. H.n., 1967, Kozmosz Könyvek. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kartonált papírkötésben, szakadozott és foltos papír védőborítóban, helyenként foltos lapokkal.
15717.

Rufpreis:
1 000 HUF

A nagybirtokos arisztokrácia ellenforradalmi szerepe 1848-49-ben. II. kötet. Iratok .1848. március 15.- 1949. március 4. Összegyűjtötte és szerkesztette: Andics Erzsébet. Bp, 1952, Akadémiai Kiadó. Félvászon kötésben, karcos, megviselt állapotban.
15718.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kosáry Domokos: Bevezetés Magyarország történetének forrásába és irodalmába. I.-III köt. MTA Történettudományi Intézet. Bp., 1951-1958, Közoktatásügyi Kiadóvállalat, Művelt Nép és Bibliotheca. Félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példányok, I. kötet előzéklapja szélén kisebb hiánnyal, III. kötet néhány lapja jobb felső sarkában sérült.
15719.

Rufpreis:
3 000 HUF

Donáth Ferenc: Demokratikus földreform Magyarországon 1945-47. A szerző, Donáth Ferenc (1913-1986) politikus, agrártörténész által dedikált! Bp., 1969, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítón apró szakadással.
15720.

Rufpreis:
1 200 HUF

15721.

Rufpreis:
1 000 HUF

Estók János: Királynék Könyve. Bp., 2000, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
15722.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF