Királyok könyve. Magyarország és Erdély királyai, királynői, fejedelmei és kormányzói. Szerkesztette Gáspár Zsuzsa és Horváth Jenő. Bp. 1993, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
Philip Rawson: Az indiai civilizáció. A múlt születése .hn., 1983, Helikon.Ford.: Gáthy Vera. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói kopottas papír védőborító.
Courtois, Stéphane et al.: A kommunizmus fekete könyve. Bűntény, terror, megtorlás. Bp., 2000, Nagyvilág. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.