Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 242

15723.

Rufpreis:
1 000 HUF

Királyok könyve. Magyarország és Erdély királyai, királynői, fejedelmei és kormányzói. Szerkesztette Gáspár Zsuzsa és Horváth Jenő. Bp. 1993, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
15724.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

Philip Rawson: Az indiai civilizáció. A múlt születése .hn.,  1983, Helikon.Ford.: Gáthy Vera. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói kopottas papír védőborító.
15725.

Rufpreis:
1 200 HUF

15726.

Rufpreis:
1 000 HUF

15727.

Rufpreis:
1 200 HUF

15728.

Rufpreis:
1 200 HUF

15729.

Rufpreis:
800 HUF

15730.

Rufpreis:
1 600 HUF

15731.

Rufpreis:
1 000 HUF

15732.

Rufpreis:
1 000 HUF

Courtois, Stéphane et al.: A kommunizmus fekete könyve. Bűntény, terror, megtorlás. Bp., 2000, Nagyvilág. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15733.

Rufpreis:
1 400 HUF

Világtörténelmi enciklopédia. Bp., 2002, Reader's Digest Második átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15734.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF