Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 242

Gróf Teleki Pál m. kir. miniszterelnök bemutatkozó beszédei az Országgyűlés két házában. Bp., 1939, Stádium. Újrakötött félvászon kötés, jó állapotban.
15651.

Rufpreis:
1 000 HUF

Simon Péter: Király és haza. II-III. köt. Pillantás I. Ferencz József uralkodására 1886-1992-ig. A "király és nemzet" folytatása öt könyvben. II. köt.: 1886-1888. III. köt.: Rudolf trónörökös. [Egy kötetben.] Bp., 1899., Weissenberg Ármin, 1 t.+XIII+2+210 p.+6 t.;XII+4+197 p.+9 t. Kiadói kopott, foltos aranyozott egészvászon-kötés, egy kijáró lappal.
15652.

Rufpreis:
2 800 HUF

Fréron A. V.: Pompadour Marquise. Élet és jellemrajz. Eredeti kútfők és titkos memoirok nyomán. Bp., 1893., Rozsnyai Károly, 143+1 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval, laza kötéssel.
15653.

Rufpreis:
1 800 HUF

Decsy Sámuel: A Magyar Szent Koronát őrző bandériumok története. Pápa, 2020, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés
15654.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Makkai László: Bethlen Gábor emlékezete. Bp., 1980, Európa. Kiadói papírkötés.
15655.

Rufpreis:
1 000 HUF

15656.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ormos Mária: Padovától Trianonig 1918-1920. Bp., 1984, Kossuth. Második változatlan kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborírtóban.
15657.

Rufpreis:
1 200 HUF

H. Szabó Lajos: Pápa és környéke. 1848-1849. Pápa, 1994, Pápai Nyomda Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15658.

Rufpreis:
2 400 HUF

15659.

Rufpreis:
1 200 HUF

Leopold Jerzewski: Katyn, 1940. Ford.: Hitseker Mária. Szekszárd, 1990., Babits. Kiadói papírkötés.
15660.

Rufpreis:
1 000 HUF

Juhász Gyula: A Teleki-kormány külpolitikája 1939-1941. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé karcos papír védőborítóval, jó állapotban.
15661.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben I-II. köt. Bp., én., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15662.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF