Pornói Imre-Szabó József: Szemelvények Kelet-Magyarország és Kárpátalja iskolatörténetéből. "1000 éves a magyar iskola" iskolatörténeti emlékülés anyaga. Nyíregyháza, 1998, SZSZB Megyei Önkormányzat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Ballagi Géza: Emlékbeszéd Id. báró Vay Miklós felett. Bp., 1895. Hornyánszky Viktor. 78p. Kiadói sérült kartonálásban/ Paperbinding, with little damaged cover. In Hungarian language.
Protestáns egyházi levéltárak térképeinek katalógusa 1- 2. köt. és 2. köt. Mutatók. 1. köt.: Zsinati, Dunamelléki, Dunántúli Református Egyházkerületi Levéltárak térképei. 2. köt.: Tiszáninneni, Tiszántúli Református Egyházkerületi Levéltárak és az evangélikus levéltárak térképei. Összeáll.: Dóka Klára. Magyarországi egyházi levéltárak térképeinek katalógusa. II-III. köt. Bp., 1989., Új Magyar Központi Levéltár. Kiadói papírkötések. Az 1. és a 2. kötet megjelent 600 példányban.
Széchenyi tanításai. Összeállította Fekete József, Váradi József. A Magyar Népművelés Könyvei. Bp.,1991., Széchényi Társaság. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés. Számozott (1000/446.) példány.
XV. századi pápák oklevelei. I. köt. Kiadja: Lukcsics Pál. Olaszországi Magyar Oklevéltár I. köt. Bp., 1931, MTA, 4+317+3 p. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
(ifj.) Andrássy Gyula (1860-1929): A magyar állam fönmaradásának és alkotmányos szabadságának okai. II. köt. Bp., 1905., Franklin-Társulat, 4+270 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.
Parasztsors - parasztgond. 1919-1944. Az előszót írta: Erdei Ferenc. Összeáll. és a bevezetőt szövegeket írta: Kiss Dezső. Bp., 1960., MTT -Hazafias Népfront. Kiadói papírkötés.
Kiss Sándor: A magyar demokráciáért. Tanúk - Korunkról. 5. New Brunswick, 1983., Magyar Öregdiák Szövetség Bessenyei György Kör. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.