Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 242
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2454470
15783
402
Books: History
Eckhart Ferenc: 1848, a szabadság éve. Bp., 1948., Káldor György. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, körbevágott, kissé foltos lapokkal, hiányzó szennylappal. 2428821
15784
402
Books: History
Maurice Paléologue. A cárok Oroszországa az első világháború alatt. Franciaország nagykövetének naplójából.Szávai János fordítása. Bp, 1982, Európa Könyvkiadó. Egészvászon kötésben, szakadt papír védőborítóban.
2454669
15785
402
Books: History
"Tépjétek le a sötétség bilincseit." XVIII. századi magyar röpiratok a feudális egyházról. Bp., 1950,Hungária. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
2455363
15786
402
Books: History
Gazda István: Széchenyi napjai. Történelmi-művelődéstörténeti kronológia. Bp., 1991., Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
2426025
15787
402
Books: History
Pallagi Ferenc: Terített betli. Bp, 1994, Intera Rt. Kissé kopott papírborítóban, de egyébként jó állapotban.
2455597
15788
402
Books: History
Aczél György: Kulturális és ideológiai életünk néhány időszerű kérdése. MSZMP Központi Bizottsága Politikai Akadémiája. Bp., 1968., Kossuth. Kiadói papírkötés.
2441035
15789
402
Books: History
Migray József: Egy keresztényszociális állam története. A jezsuiták köztársasága Paraguayban (1609-1768.) Bp., 1923, Népszava, 71+1 p. Kiadói papírkötés, szakadozott, sérült borítóval, a hátsó borító leszakadt, szakadozott lapokkal.
2454366
15790
402
Books: History
Nagybákay Péter: Céhek, céhemlékek Veszprém megyében. Veszprém, 1971, Veszprém Megyei Múzeumi Igazgatóság. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, kopott és egy helyen elszakadt borítóval, de belül jó állapotban. 2473507
15791
402
900
Books: History
Márton Gábor: Rózsahegyi Kálmán Nagy magyar színészek sorozat. Bp., é.n. Xénia. Kiadói papírkötésben
2473821
15792
402
Books: History
Fischer Vilmos: A Kisfaludy Társaság története a szabadságharcig. Dedikált! Bp., 1928. 32p. Kötés nélkül 2470110
15793
402
Books: History
2001 Turán IV. évfolyam 1-2. sz. 2001 február-március, április-május. 2470121
15794
402
Books: History
Kovács Tibor: A bronzkor Magyarországobn. Hereditas. Bp., 1977, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF