Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 242

Eckhart Ferenc: 1848, a szabadság éve. Bp., 1948., Káldor György. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, körbevágott, kissé foltos lapokkal, hiányzó szennylappal.
15783.

Rufpreis:
1 200 HUF

Maurice Paléologue. A cárok Oroszországa az első világháború alatt. Franciaország nagykövetének naplójából.Szávai János fordítása. Bp, 1982, Európa Könyvkiadó. Egészvászon kötésben, szakadt papír védőborítóban.
15784.

Rufpreis:
1 000 HUF

"Tépjétek le a sötétség bilincseit." XVIII. századi magyar röpiratok a feudális egyházról. Bp., 1950,Hungária. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
15785.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gazda István: Széchenyi napjai. Történelmi-művelődéstörténeti kronológia. Bp., 1991., Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
15786.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pallagi Ferenc: Terített betli. Bp, 1994, Intera Rt. Kissé kopott papírborítóban, de egyébként jó állapotban.
15787.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aczél György: Kulturális és ideológiai életünk néhány időszerű kérdése. MSZMP Központi Bizottsága Politikai Akadémiája. Bp., 1968., Kossuth. Kiadói papírkötés.
15788.

Rufpreis:
800 HUF

Migray József: Egy keresztényszociális állam története. A jezsuiták köztársasága Paraguayban (1609-1768.) Bp., 1923, Népszava, 71+1 p. Kiadói papírkötés, szakadozott, sérült borítóval, a hátsó borító leszakadt, szakadozott lapokkal.
15789.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagybákay Péter: Céhek, céhemlékek Veszprém megyében. Veszprém, 1971, Veszprém Megyei Múzeumi Igazgatóság. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, kopott és egy helyen elszakadt borítóval, de belül jó állapotban.
15790.

Rufpreis:
1 000 HUF

Márton Gábor: Rózsahegyi Kálmán Nagy magyar színészek sorozat. Bp., é.n. Xénia. Kiadói papírkötésben
15791.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Fischer Vilmos: A Kisfaludy Társaság története a szabadságharcig. Dedikált! Bp., 1928. 32p. Kötés nélkül
15792.

Rufpreis:
1 000 HUF

2001 Turán IV. évfolyam 1-2. sz. 2001 február-március, április-május.
15793.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kovács Tibor: A bronzkor Magyarországobn. Hereditas. Bp., 1977, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15794.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF