Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 242
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2411760
15819
402
Books: History
2405029
15820
402
Books: History
2381544
15821
402
Books: History
2346495
15822
402
Books: History
2385612
15823
402
Books: History
Sofia Souli: Görög mitológia. Ford.: Manó Bella. hn.,1995, M. Toubis. Gazdag képanyaggal illusztrált.Kiadói papírkötés.
2374403
15824
402
Books: History
Kun Andor: Enyhítő körülmények Magyarország bűnperében. Bp.,én., Általános-ny. Kiadói papírkötés, foltos. 2386601
15825
402
Books: History
Feleki László: Napóleon. Bp., 1979, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóban.
2390822
15826
402
900
Books: History
Szerk.: Esztergályos Jenő: A magyarok bejövetele. Celldömölk, 2007, Apáczai. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2389077
15827
402
Books: History
Flamand kalendárium. Soltész Zoltánné: Flamand kalendárium c. kísérőtanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói aranyozott velúr-, és kiadói papírkötésben, kiadói kartontokban, jó állapotban.
2446494
15828
402
Books: History
Walter Schellenberg emlékiratai. Bp., 1989, Téka-Zrínyi. Fordította: Harsányi Zoltán. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt, gyűrött borító.
2423336
15829
402
900
Books: History
Egry Irén: Deák Ferenc. Történeti arckép. Budapest, 1941, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott gerinccel.
2443884
15830
402
Books: History
Régészeti barangolások Magyarországon. Szerk.: Szombathy Viktor. Írták: Bakay Kornél, Dienes István és mások. Bp., 1978, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült papír védőborítóban. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus, a könyv egyik írójának és fiának ajándékozási soraival édesanyja számára.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF