Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 242

15819.

Rufpreis:
2 000 HUF

15820.

Rufpreis:
1 200 HUF

15821.

Rufpreis:
800 HUF

15822.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sofia Souli: Görög mitológia. Ford.: Manó Bella. hn.,1995, M. Toubis. Gazdag képanyaggal illusztrált.Kiadói papírkötés.
15823.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kun Andor: Enyhítő körülmények Magyarország bűnperében. Bp.,én., Általános-ny. Kiadói papírkötés, foltos.
15824.

Rufpreis:
1 000 HUF

15825.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szerk.: Esztergályos Jenő: A magyarok bejövetele. Celldömölk, 2007, Apáczai. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15826.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

15827.

Rufpreis:
1 200 HUF

Walter Schellenberg emlékiratai. Bp., 1989, Téka-Zrínyi. Fordította: Harsányi Zoltán. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt, gyűrött borító.
15828.

Rufpreis:
800 HUF

Egry Irén: Deák Ferenc. Történeti arckép. Budapest, 1941, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott gerinccel.
15829.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Régészeti barangolások Magyarországon. Szerk.: Szombathy Viktor. Írták: Bakay Kornél, Dienes István és mások. Bp., 1978, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült papír védőborítóban. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus, a könyv egyik írójának és fiának ajándékozási soraival édesanyja számára.
15830.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF