Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 242

Tardy Lajos: Régi magyar követjárások keleten. A Körösi Csoma Kiskönyvtár sorozat 11. része. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
15831.

Rufpreis:
1 000 HUF

Könyvesbolt, kőrisfával. Írások a Láng-Tékáról és huszonöt évről. Bp, 2014, Láng-Téka. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.   Rédei Éva részére szóló azonosítatlan dedikációval.
15832.

Rufpreis:
1 600 HUF

15833.

Rufpreis:
1 200 HUF

15834.

Rufpreis:
1 200 HUF

Elias Kollias: The Knights of Rohdes. The palace and the city. Medieval town of Rhodes. Athens, 2003, Ekdotike Athenon. S. A. Angol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.
15835.

Rufpreis:
1 800 HUF

Spányik, Glycerio: Historia Pragmatica Regni Hungariae. Compendio proposita a Glycerio Spányik. Pestini (Pest), 1820, Typis Johannis Thom. Trattner. 615 p. Korabeli félbőr-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, ázásnyomokkal.
15836.

Rufpreis:
5 000 HUF

Önarcképünk sorsunk tükrében. 1945-1949. Sine Ira et studio. Hollandiai Mikes Kelemen kör 1984. 184 p. Kiadói papírkötésben
15837.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Cion Bölcseinek Jegyzőkönyvei. 1999, Interseas Editions. Kiadói papírkötés, jó állapotban
15838.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nemes Czike-Milakovszky-Csóka: Közgazdasági és társadalomtani alapismeretek. Középiskolák felső oszt. számára. Bp., 1921, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, javított kötés, kopottas állapotban.
15839.

Rufpreis:
1 400 HUF

N. Czike Gábor: A kultúra, mint nemzetszervező erő. Nemzetszervezés II. Szeged, 1936, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, javított gerinc, kopottas állapotban.
15840.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kemény G. Gábor: Társadalom és nemzetiség a szabadságharc hadi lapjaiban. Dedikált! Bp., 1957. Hadtörténelmi Intézet. Kiadói félvászon kötésben
15841.

Rufpreis:
4 000 HUF

Maspero, Henri: Az ókori Kína. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
15842.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF