Tardy Lajos: Régi magyar követjárások keleten. A Körösi Csoma Kiskönyvtár sorozat 11. része. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
Könyvesbolt, kőrisfával. Írások a Láng-Tékáról és huszonöt évről. Bp, 2014, Láng-Téka. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Rédei Éva részére szóló azonosítatlan dedikációval.
Nietzsche, Friedrich: Vidám tudomány. Sajtó alá rendezte: Varró István. Ford.: Wildner Ödön. Nietzsche Válogatott Munkái. Bp., [1926], Világirodalom. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerinc hiányos, javított, pótolt de belül jó állapotban.
Elias Kollias: The Knights of Rohdes. The palace and the city. Medieval town of Rhodes. Athens, 2003, Ekdotike Athenon. S. A. Angol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.
Spányik, Glycerio: Historia Pragmatica Regni Hungariae. Compendio proposita a Glycerio Spányik. Pestini (Pest), 1820, Typis Johannis Thom. Trattner. 615 p. Korabeli félbőr-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, ázásnyomokkal.
Nemes Czike-Milakovszky-Csóka: Közgazdasági és társadalomtani alapismeretek. Középiskolák felső oszt. számára. Bp., 1921, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, javított kötés, kopottas állapotban.
N. Czike Gábor: A kultúra, mint nemzetszervező erő. Nemzetszervezés II. Szeged, 1936, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, javított gerinc, kopottas állapotban.