Baják László:A Magyar Nemzeti Múzeum címeres halotti emlékei. Bp., 2007, a Magyar Nemzeti Múzeum kiadása. Megjelent 400 példányban. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Széchenyi István, Deák Ferenc, Kossuth Lajos halotti címereivel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapot.
Kara-Murza: A nagy kínai parasztháború 18550-1864. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Példányszám: 2000. Félvászon kötés, kissé kopott borítóval, gerincen és előzéklapon "660" tollas bejegyzéssel.
Dr. Mezősi Károly: A magyar nemzet történelme. I. kötet. A magyar őstörténettől a XVIII. század végéig. A líceum és a leánylíceum III. osztálya számára. Bp, 1940, Szent István Társulat. Papírkötésben, foltos borítóval és ceruzával húzott jelölésekkel a szövegben. Volt könyvtári példány.
Dr. Miskolczy István - Dr. Mezősi Károly: Egyetemes történelem. I. kötet. Az őskortól a nagy francia forradalomig. A líceum és a leánylíceum I. osztálya számára. Bp, 1939, Szent István Társulat. Foltos papírkötésben. Volt könyvtári példány.
1988 Dr. Miklós Pál: Az első kínai császár cseréphadserege. Kiállítási prospektus. Bp., 1988. március 8. - május 15. Magyar Nemzeti Múzeum-Artunion. Papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként szép állapotban.
Christian Graf von Krockow: Churchill. Korrajz a 20. századról. Fordította,és a jegyzeteket átdolgozta Zalai Edvin. Bp.,1999., Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.