Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 242

Kiszely Gábor: ÁVH. Egy terrorszervezet története. Bp., 2000, Korona Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15807.

Rufpreis:
1 000 HUF

Baják László:A Magyar Nemzeti Múzeum címeres halotti emlékei. Bp., 2007, a Magyar Nemzeti Múzeum kiadása. Megjelent 400 példányban. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Széchenyi István, Deák Ferenc, Kossuth Lajos halotti címereivel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapot.
15808.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kara-Murza: A nagy kínai parasztháború 18550-1864. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Példányszám: 2000. Félvászon kötés, kissé kopott borítóval, gerincen és előzéklapon "660" tollas bejegyzéssel.
15809.

Rufpreis:
800 HUF

Shimon Applebaum: Archaeology in Israel. Jeruzsálem, 1959, Israel Digest. 27p. Angol nyelven. Kihajtható térkép melléklettel. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, borítón apró foltokkal.
15810.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Mezősi Károly: A magyar nemzet történelme. I. kötet. A magyar őstörténettől a XVIII. század végéig. A líceum és a leánylíceum III. osztálya számára. Bp, 1940, Szent István Társulat. Papírkötésben, foltos borítóval és ceruzával húzott jelölésekkel a szövegben. Volt könyvtári példány.
15811.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Miskolczy István - Dr. Mezősi Károly: Egyetemes történelem. I. kötet. Az őskortól a nagy francia forradalomig. A líceum és a leánylíceum I. osztálya számára. Bp, 1939, Szent István Társulat. Foltos papírkötésben. Volt könyvtári példány.
15812.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tormay Cécile: Bujdosó könyv. Feljegyzések 1918-1919-ből. H.n., 2009, Fapadoskonyv.hu. Papírkötésben, jó állapotban.
15813.

Rufpreis:
1 200 HUF

Castiglione László: Pompeji. Bp.,1973, Corvina. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. A papírborító hiányzik.
15814.

Rufpreis:
800 HUF

1988 Dr. Miklós Pál: Az első kínai császár cseréphadserege. Kiállítási prospektus. Bp., 1988. március 8. - május 15. Magyar Nemzeti Múzeum-Artunion. Papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként szép állapotban.
15815.

Rufpreis:
800 HUF

Raffay Ernő: Trianon titkai, avagy hogyan bántak el országunkkal. Bp., 1990, Tornado Damenija. Kiadói papírkötés.
15816.

Rufpreis:
1 000 HUF

Christopher Hibbert: A Medici-ház tündöklése és bukása. Bánki Vera fordítása. Bp, 1993, Holnap Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15817.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Christian Graf von Krockow: Churchill. Korrajz a 20. századról. Fordította,és a jegyzeteket átdolgozta Zalai Edvin. Bp.,1999., Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15818.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF