Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 242

Thierry Dutour, Brigitte Gandiol-Coppin, Olivier Ghirardi: Lovagvárak és gótikus katedrálisok. Bp., 1994, Larousse-Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés.
15735.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kósa Csaba: Félhold és kétfejű sas. A magyarság története II. 1526-tól 1790-ig. Bp., Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált kötésben, szép állapotban.
15736.

Rufpreis:
1 000 HUF

Boros János-Rapcsányi László: Vendégségben őseinknél. H.n. 1975, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Foltos egészvászon kötésben, foltos és szakadozott papír védőborítóval, belül jó állapotban.
15737.

Rufpreis:
800 HUF

Vágvölgyi B. András: 1989. Tűzijáték. Bp., 2009, Nyitott Könyvműhely. Első kiadás. Kiadói papírkötés, néhány kisebb lapon lapszéli elszíneződéssel.
15738.

Rufpreis:
1 200 HUF

15739.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balla Antal: A legujabb kor világtörténete. Az utolsó hatvan esztendő világpolitikai eseményei. Készült a Könyvbarátok Szövetsége számára. Bp., Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 1932. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel.
15740.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ipari újjáépítésünk. Szerk.: Tonelli Sándor. Bp., 1948, Forum Hungaricum. 200+328 p + 7 t. Kiadói aranyozott, dombornyomott, kissé sérült félvászon-kötés, a kötéstáblán nemzeti színű szalaggal, kissé kopott borítóval, a táblákon ceruzás áthúzásokkal.
15741.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Márki Sándor: Az újkor története. Bp., é.n., Athenaeum. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal, kihajtható kép- és térképmellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval.
15742.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lambrecht Kálmán: Az ősember. A 8., 19-23. fejezetek szerzője: Kormos Tivadar. Bp., é.n., Dante. Ötödik kiadás. X+374 p, 66+V t. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, térképpel, kihajtható táblával. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, részben szétvált kötéssel. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus tulajdonosi aláírásával.
15743.

Rufpreis:
1 200 HUF

Acsády Ignácz: A magyar jobbágyság története. Magyar Közgazdasági Könyvtár III. Bp., 1906, Politzer. 519 p. Könyvkötői aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, egy kijáró lappal.
15744.

Rufpreis:
1 600 HUF

Baross Gábor. Szerk.: Frisnyák Zsuzsa. Bp.,1997, Dinasztia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15745.

Rufpreis:
1 600 HUF

Krúdy Gyula: A magyar sasfiók. Bp. (1934)., Fővárosi Könyvkiadó Kft. I. kiadás. Kiadói félvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóban. Megviselt állapotban, Dr. Fábiánék ex librisével.
15746.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF