Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 231

Balassa Iván-Ortutay Gyula: Magyar néprajz. Bp., 1982. Corvina. Harmadik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal, Bánó Atilla és Kiss Marianne rajzaival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
16744.

Rufpreis:
800 HUF

Egri Mária: A Szolnoki Művésztelep. Bp., 1977, Képzőművészeti Alap. Képekkel illusztrált. Kiadói kissé foltos egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16745.

Rufpreis:
800 HUF

Aradi Nóra: Réti István. Bp., 1960, Kézpőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
16746.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Kós Károly-Szentimrei Judit-Dr. Nagy Jenő: Kászoni székely népművészet. Bukarest, 1972, Kriterion. Fekete-fehér képekkel és rajzokkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban , jó állapotban.
16747.

Rufpreis:
800 HUF

Tim Marlow: Schiele. Bp.,1992,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16748.

Rufpreis:
800 HUF

Henry de Morant: Az iparművészet története a kezdetektől napjainkig. Fordítás: Kovács Vera, Benczédi Magda, Fázsy Anikó, Havas Lujza. Bp. 1976, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16749.

Rufpreis:
800 HUF

Arany-Zichy Album. Arany János 24 költeménye. Zichy Mihály 40 rajzával. A Pesti Napló ajándéka az 1898. évre. Budapest, 1898, Kosmos Műintézet, XV+77 p. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, rossz állapotban, hiányzó gerinccel, kopott, foltos, kissé sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal, néhány hiányzó képtáblával és lappal.
16750.

Rufpreis:
800 HUF

20 db művészeti támájú könyv, kiállítási katalógus.
16751.

Rufpreis:
1 200 HUF

16752.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

2 db könyv - Fehér Géza: Török miniatúrák. A magyarországi hódoltság korától. 1978, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban + Fehér Géza: Török kori iparművészeti alkotások. H.n., Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16753.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hofer Tamás, Fél Edit: Magyar népművészet. Bp., 1981, Corvina. Harmadik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóban.
16754.

Rufpreis:
800 HUF

16755.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF