Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 231

Gulácsy Lajos: A virágünnep vége. Összegyűjtött írások, Gulácsy-képekkel. A kötet szövegét és képanyagát válogatta, szerk. és az előszót írta: Szabadi Judit. Bp.,1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói bársony-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16780.

Rufpreis:
1 000 HUF

16781.

Rufpreis:
2 000 HUF

W Nurcie Impresjonizmu. Malarstwo Wegierskie w Latach 1870-1920. Az impresszionizmus sodrában. Magyar festészet 1870-1920. Kraków, 2000, Wydawnictwo Towarzystwa Przyjaciól Sztuk Pieknych. 230 p. Gazdag képanyaggal illusztrált kiállítási katalógus. Lengyel, magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16782.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vadas József: Kassák a konstruktőr. Bp.,1979, Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16783.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ács Piroska: Az Iparművészeti Múzeum palotájának építéstörténete. "Keletre magyar." Az Iparművészeti Múzeum palotájának építéstörténete a kordokumentumok tükrében. Bp.,1996, Iparművészeti Múzeum, 72 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16784.

Rufpreis:
2 800 HUF

3 évtized - 30 grafika. Solymár István. Bp., 1978. Képzőművészeti Alap. 38 t
16785.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kovács Krisztina, Kálmán Borbála (szerk.) Nádler István. Spirál. Bp., 2011, Várfok Galéria. 32 p. Nádler István festményeinek színes reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16786.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hárs Éva: Vasarely Múzeum Pécs. Pécs, é.n., Janus Pannonius Múzeum. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Papírkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, utolsó két lapon kisebb foltokkal.
16787.

Rufpreis:
1 200 HUF

16788.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

16789.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Amerigo Tot. Szerk.: Moldován Tamás. Bp.,é.n., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadóvállalat. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16790.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

16791.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF