Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Katona Imre 4 műve: A porcelán. Gondolat Zsebkönyvek. Bp, 1984. Gondolat. Kiadói papírkötés.; A magyar kerámia és porcelán. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Bp., 1978., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.; Habán művészeti emlékek Magyarországon. Bp., é.n., Múzsák Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban; Katona Imre: Poharak, kupák, serlegek. XIX. századi üvegtárgyak a budapesti Iparművészeti Múzeumban. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Kotsis Endre: Szarvarmarha-istállók építése. Tanulmány a gazdasági építészet köréből. Bp., 1921. Műszaki. Könyvkiadó. 76p. Illusztrációkkal. Modern félvászon kötésben Egy lap ragasztott. 34 cm
Boglár, Luiz - Kovács, Tamás: Arte indígena desde México hasta Perú. La Habana, 1986, Editorial Arte y Literatura. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Spanyol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Az Indián művészet Mexikótól Peruig (Bp., 1983, Corvina) c. könyv spanyol nyelvű kiadása.
Donald Sassoon: A Mona Lisa-sztori. Egy festmény története képekben. Ford.: Sediánszky Nóra. hn., 2007., Saxum-Madison. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.