Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 231

Győrffy Sándor (szerk.): Orgoványi Anikó. Himnusz, szózat, székely himnusz, festmények. Pilisvörösvár, 2020, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület. Orgoványi Anikó műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16804.

Rufpreis:
1 200 HUF
11

16805.

Rufpreis:
2 000 HUF

Katona Imre 4 műve:   A porcelán. Gondolat Zsebkönyvek. Bp, 1984. Gondolat. Kiadói papírkötés.;   A magyar kerámia és porcelán. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Bp., 1978., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.;   Habán művészeti emlékek Magyarországon. Bp., é.n., Múzsák Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban;  Katona Imre: Poharak, kupák, serlegek. XIX. századi üvegtárgyak a budapesti Iparművészeti Múzeumban. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
16806.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vegyes művészeti könyvtétel, 8 db:   Nékám Lívia: Meisseni porcelán. A Budapesti Iparművészeti Múzeum Gyűjteményében. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.;   Domanovszky György: A két Kapoli.A Népművészet Mesterei. Bp., 1983, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.;   Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívó táblák. Illusztrált. Bp., 1981., Corvina. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval.;  Héjjné Détári Angéla: Régi magyar ékszerek. Bp., 1976, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, kopott papír védőborítóban.;  Nékám Lajosné: Régi magyar patikák. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóval.;  Patay Pál: Régi harangok. Bp., 1977, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval.;  Gábry György: Régi hangszerek. Bp., 1969, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban.;  Janó Ákos - Vorák József: Halasi csipke. Kiskunhalas, 1979.,(Bp.,Zrinyi-ny.) Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban.;   Változó állapotban, a borítók egy részén szakadással.
16807.

Rufpreis:
2 400 HUF

Takács Béla: "Uram, hajlékodat, szeretem házadat..." Református művészet Magyarországon. Hapák József felvételeivel. Bp.,1991, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási sorokkal.
16808.

Rufpreis:
1 200 HUF
19

Bábszínház. 1949-1999. Molnár Gál Péter tanulmányával. Szerk.: Balogh Géza. Bp., 1999., Budapest Bábszínház. Kiadói papírkötés,
16809.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szilágyi András: Az Esterházy - kincstár. Esterházy Péter előszavával. Bp.,1994,Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16810.

Rufpreis:
2 800 HUF

Levendel - gyűjtemény. Szerk.: Levendel Júlia. Bp.,én., BTM. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16811.

Rufpreis:
3 000 HUF

16812.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kotsis Endre: Szarvarmarha-istállók építése. Tanulmány a gazdasági építészet köréből. Bp., 1921. Műszaki. Könyvkiadó. 76p. Illusztrációkkal. Modern félvászon kötésben Egy lap ragasztott. 34 cm
16813.

Rufpreis:
4 000 HUF

Boglár, Luiz - Kovács, Tamás: Arte indígena desde México hasta Perú. La Habana, 1986, Editorial Arte y Literatura. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Spanyol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Az Indián művészet Mexikótól Peruig (Bp., 1983, Corvina) c. könyv spanyol nyelvű kiadása.
16814.

Rufpreis:
1 800 HUF

Donald Sassoon: A Mona Lisa-sztori. Egy festmény története képekben. Ford.: Sediánszky Nóra. hn., 2007., Saxum-Madison. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16815.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF