Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 231

Bizséné Zs. Kovács Diana: Rippl-Rónai József íróarcképei. H.n., é.n., k.n.,. Különlenyomat. 26 oldal. Fekete-fehér képekkel, Rippl-Rónai József Móricz Zsigmondról, Babits Mihályról, Karinthy Frigyesről, Ady Endréről és másokról készült arcképeinek reprodukcióival illusztrált. Papírkötés.
16828.

Rufpreis:
1 200 HUF

16829.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pogány Ö Gábor: A magyar festészet forradalmárai. Ars Mundi X. Bp.,én.,Officina. Gazdag képanyaggal illusztrált. 30 db színes képből 7 db hiányzik + 62 db egész oldalas fekete-fehér kép + 9 db fekete-fehér szövegközi kép. Kiadói félvászon-kötés, kis kopással
16830.

Rufpreis:
1 400 HUF

1900 A világ művészete Párisban. Szerk.: FIttler Kamill és Györgyi Kálmán. Különlenyomat a Magyar Iparművészet 1900. évi folyamából. Bp., é.n.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.),(Athenaeum-ny.), 164+4+XI-XX p. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött modern egészvászon-kötés, körbevágott, plusz egy bekötött lappal.
16831.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lajta Edit: Korai francia festészet. Bp., 1979, Corvina. Második kiadás. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban.
17500.

Rufpreis:
1 000 HUF

Székely András: Spanyol festészet. Bp., 1972, Corvina. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17501.

Rufpreis:
800 HUF

17503.

Rufpreis:
2 000 HUF

Oelmacher Anna: Pór Bertalan. Budapest, 1980, Corvina. Sok képpel illusztrált kiadvány.  Kiadói  egészvászon-kötés, illusztrált papír védőborítóval. Jó állapotban.
17507.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szántó Tibor: A betű. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1982, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egézsvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
17511.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hudra Klára: Gerber Pál. Dorottya könyvek 2. Bp, 2003, Ernst Múzeum Kht. Papírkötésben, szép állapotban.
17514.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dr. Kós Károly, Szentimrei Judit, Dr. Nagy Jenő: Moldvai csángó népművészet. Bukarest, 1981, Kriterion. Fekete-fehér, színes képekkel illusztrált. Kiadói néhol foltos egészvászon-kötés. Kiadói szakadt papír védőborítóban.
17519.

Rufpreis:
2 000 HUF

Éber László: Művészettörténeti olvasmányok.Bp., 1909.Singer.. Kiadói egészvászon kötés, pótolt gerinccel
17521.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF