Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 231

16816.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Koós Judith: Református Templomok Budapesten. Bp., 1996, Bíró Family. Kiadói kartonált papírkötés.
16817.

Rufpreis:
2 000 HUF

16818.

Rufpreis:
1 200 HUF

16819.

Rufpreis:
1 000 HUF

16820.

Rufpreis:
1 200 HUF

16821.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruskin: Velence kövei.II-III. kötet. Geócze Sarolta fordítása. H.n., 1897, a Magyar Tudományos Akadémia Könyvkiadó Vállalata. Kissé kopott egészvászon kötésben, tulajdonosi névbélyegzővel és helyenként foltos lapokkal.
16822.

Rufpreis:
4 000 HUF

16823.

Rufpreis:
1 200 HUF

16824.

Rufpreis:
1 000 HUF

Éva Hárs: The Zsolnay Ceramics. Pécs, é.n., k.n. Nádor Katalin és Kőhegyi Zoltán fotóival illusztrálva. Zsolnay jelzésekkel. Papírkötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
16825.

Rufpreis:
2 000 HUF
27

Szentkirályi Zoltán - Détshy Mihály: Az építészet rövid története. 2. javított kiadás. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés.Kopottas kötés.
16826.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hofer Tamás, Fél Edit: Magyar népművészet. II. kiadás. A könyvet tervezte Faragó István. Gazdagon illusztrált. Bp., Corvina, 1977. Kissé kopott egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
16827.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF