https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 231

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Galambos Margit-Kovalovszky Márta-Péntek Imre-Wehner Tibor: Birkás István. Bp., 1998. Körmendi Galéria. Kiadói kartonálásban
1
16756.

Galambos Margit-Kovalovszky Márta-Péntek Imre-Wehner Tibor: Birkás István. Bp., 1998. Körmendi Galéria. Kiadói kartonálásban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Michéle Giffault: Péreli Zsuzsa. Bp., 2004. Kovács Gábor Művészeti Alapítvány - Magyar Képek. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
1
16757.

Michéle Giffault: Péreli Zsuzsa. Bp., 2004. Kovács Gábor Művészeti Alapítvány - Magyar Képek. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Veress Pál 1920-1999. Bp., 2003. Körmendi Galéria. Kiadói kartonálásban
1
16758.

Veress Pál 1920-1999. Bp., 2003. Körmendi Galéria. Kiadói kartonálásban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bujdosó Ernő. Bp., 2003. Szerzői. Kiadói kartonálásban.
1
16759.

Bujdosó Ernő. Bp., 2003. Szerzői. Kiadói kartonálásban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Cirkuszi csodaemberek - Életútinterjúk cirkuszművészekkel 4. Bp., é.n. Maciva. Kiadói kartonálásban
1
16760.

A Cirkuszi csodaemberek - Életútinterjúk cirkuszművészekkel 4. Bp., é.n. Maciva. Kiadói kartonálásban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kalmár Miklós: A mai osztrák építészet. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1
16761.

Kalmár Miklós: A mai osztrák építészet. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Genthon, István: Rippl-Rónai. Die ungarische "Nabi." Bp., 1958, Corvina. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
1
16762.

Genthon, István: Rippl-Rónai. Die ungarische "Nabi." Bp., 1958, Corvina. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban, modern professzionális átlátszó védőfóliában.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1978-1989 Művészet folyóirat 14 száma
1
16763.

1978-1989 Művészet folyóirat 14 száma

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
5
 
1928 Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat évkönyve az 1928. évre. A rendes tagok 1928. évi tagilletménye. Bp., 1928., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, VII+208 p. Kiadói papírkötés, szakadt gerinccel, javított kötéssel, foltos borítóval.
1
16764.

1928 Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat évkönyve az 1928. évre. A rendes tagok 1928. évi tagilletménye. Bp., 1928., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, VII+208 p. Kiadói papírkötés, szakadt gerinccel, javított kötéssel, foltos borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1983 Szervátiusz Tibor. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. A művész munkáinak fotóival. Kiadói papírkötésben.
1
16765.

1983 Szervátiusz Tibor. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. A művész munkáinak fotóival. Kiadói papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Berzeviczy Albert: A cinquecento festészete, szobrászata, és művészi ipara. A Velencéről szóló fejezetekkel kiegészítette: Divald Kornél. Bp.,1909, Franklin, 554+1 p. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.
1
16766.

Berzeviczy Albert: A cinquecento festészete, szobrászata, és művészi ipara. A Velencéről szóló fejezetekkel kiegészítette: Divald Kornél. Bp.,1909, Franklin, 554+1 p. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Barát-Éber-Takács: A művészet története. Bp., 1939, Dante. Kiadói kissé kopott félbőr-kötésben.
1
16767.

Barát-Éber-Takács: A művészet története. Bp., 1939, Dante. Kiadói kissé kopott félbőr-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse