https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 231
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2374294
16756
402
0
1400
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Galambos Margit-Kovalovszky Márta-Péntek Imre-Wehner Tibor: Birkás István. Bp., 1998. Körmendi Galéria. Kiadói kartonálásban
Das Lot is nicht erreichbar
2374107
16757
402
0
3200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Michéle Giffault: Péreli Zsuzsa. Bp., 2004. Kovács Gábor Művészeti Alapítvány - Magyar Képek. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2374295
16758
402
0
900
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Veress Pál 1920-1999. Bp., 2003. Körmendi Galéria. Kiadói kartonálásban
Das Lot is nicht erreichbar
2374293
16759
402
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Bujdosó Ernő. Bp., 2003. Szerzői. Kiadói kartonálásban.
Das Lot is nicht erreichbar
2374291
16760
402
0
900
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
A Cirkuszi csodaemberek - Életútinterjúk cirkuszművészekkel 4. Bp., é.n. Maciva. Kiadói kartonálásban
Das Lot is nicht erreichbar
1914232
16761
402
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Kalmár Miklós: A mai osztrák építészet. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2428477
16762
402
0
900
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Genthon, István: Rippl-Rónai. Die ungarische "Nabi." Bp., 1958, Corvina. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
Das Lot is nicht erreichbar
2428461
16763
402
0
1600
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
1978-1989 Művészet folyóirat 14 száma 2428818
16764
402
0
1400
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
1928 Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat évkönyve az 1928. évre. A rendes tagok 1928. évi tagilletménye. Bp., 1928., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, VII+208 p. Kiadói papírkötés, szakadt gerinccel, javított kötéssel, foltos borítóval. 2379914
16765
402
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
1983 Szervátiusz Tibor. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. A művész munkáinak fotóival. Kiadói papírkötésben. 2307175
16766
402
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Berzeviczy Albert: A cinquecento festészete, szobrászata, és művészi ipara. A Velencéről szóló fejezetekkel kiegészítette: Divald Kornél. Bp.,1909, Franklin, 554+1 p. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval. 2421195
16767
402
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Barát-Éber-Takács: A művészet története. Bp., 1939, Dante. Kiadói kissé kopott félbőr-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse