Dürer. Zsenialitás, szenvedély és mérték az európai reneszánszban. Artbook sorozat része. Pécs, é.n. Alexandra.Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.
Egry József arcképe. Egry József írásai. Írások Egry Józsefről. Vál. és szerk.: Fodor András. A képeket vál. és a jegyzeteket összeáll.: Szabó Júlia. Bp., 1980, Magyar Helikon. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (0620./1200) példány.
5 kötet az iparművészetek bemutatásával: Tasnádiné Marik Klára: A bécsi porcelán, Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívótáblák, Pereházy Károly: Magyarországi kovácsoltvas-műveltség, Weiner Piroska: Faragott mézeskalácsformák, Borsos Béla: Magyar vadász lőportartók. Gazdag képanyaggal illusztráltak. Bp., Corvina. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítóban, változó állapotban.
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1982, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Harmadik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Árkádia tájain. Szőnyi István és kora. 1918-1928. Szerk.: Zwickl András. In the Land of Arcania. István Szőnyi and His Circle 1918-1928. Bp., 2001., Magyar Nemzeti Galéria. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Tóth Ervin: Holló rajzai és akvarelljei. Debrecen, 1969, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papírborítóval, egyébként jó állapotban. Számozott (1000/659.) példány.
Garas Klára: A XVIII. század német és osztrák rajzművészete. Szépművészet Múzeum legszebb rajzai II. kötet. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Kiadói kemény-kötésben, kiadói papír védőborítóban.