Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 231

Dürer. Zsenialitás, szenvedély és mérték az európai reneszánszban. Artbook sorozat része. Pécs, é.n. Alexandra.Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.
16732.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

16733.

Rufpreis:
1 800 HUF

Egry József arcképe. Egry József írásai. Írások Egry Józsefről. Vál. és szerk.: Fodor András. A képeket vál. és a jegyzeteket összeáll.: Szabó Júlia. Bp., 1980, Magyar Helikon. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (0620./1200) példány.
16734.

Rufpreis:
1 800 HUF

5 kötet az iparművészetek bemutatásával: Tasnádiné Marik Klára: A bécsi porcelán, Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívótáblák, Pereházy Károly: Magyarországi kovácsoltvas-műveltség, Weiner Piroska: Faragott mézeskalácsformák, Borsos Béla: Magyar vadász lőportartók. Gazdag képanyaggal illusztráltak. Bp., Corvina. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítóban, változó állapotban.
16735.

Rufpreis:
800 HUF

Szíj Béla: Székely. Bp., 2002, Corvina. Székely Bertalan műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16736.

Rufpreis:
800 HUF

Aggházy Mária: Régi magyarországi faszobrok. Bp., 1958, Akadémiai Kiadó. Schiller Alfréd fényképeivel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szakadt, kissé hiányos papír védőborítóban.
16737.

Rufpreis:
800 HUF

Alphonse Mucha: Otcenás.(Mi atyánk.) Text a vytvarny doprovod: A. M. Mucha. Praha, 1995, Volvox Globator. Cseh nyelven. Alphonse Mucha lélegzetelállító illusztrációival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16738.

Rufpreis:
800 HUF
15

P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1982, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Harmadik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16739.

Rufpreis:
800 HUF

Árkádia tájain. Szőnyi István és kora. 1918-1928. Szerk.: Zwickl András. In the Land of Arcania. István Szőnyi and His Circle 1918-1928. Bp., 2001., Magyar Nemzeti Galéria. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16740.

Rufpreis:
800 HUF

Tóth Ervin: Holló rajzai és akvarelljei. Debrecen, 1969, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papírborítóval, egyébként jó állapotban. Számozott (1000/659.) példány.
16741.

Rufpreis:
800 HUF

Garas Klára: A XVIII. század német és osztrák rajzművészete. Szépművészet Múzeum legszebb rajzai II. kötet. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Kiadói kemény-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16742.

Rufpreis:
800 HUF

Tim Marlow: Rodin. Kent, 1998, Grange Books. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16743.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF