Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 231
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2468044
16720
402
Books: Architecture, Art
1900 Tárgymutató az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat 1900/1. évi téli kiállítására. Bp., 1900., Singer és Wolfner. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2446138
16721
402
Books: Architecture, Art
L' art Hongrois: Csontváry, Rippl-Rónai. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Kiadói, kissé sérült papírkötésben 2446142
16722
402
Books: Architecture, Art
Az 1956-os forradalomra emlékezünk. Magyar Festők Társasága I. szekszárdi festészeti triennálé 1996. Katalógus
2436952
16723
402
Books: Architecture, Art
Ledács Kiss Aladár - Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyeget. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban. 1865359
16724
402
Books: Architecture, Art
Munkácsy Mihály: Emlékeim. Kratocwill Mimi kézőművészeti író autográf ajánlásával Bp., 1950, Hungária Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
2473545
16725
402
Books: Architecture, Art
A Nemzeti Színház 1945-1978. Bp., 1978. Szikra. Kiadói vászonkötésben
2428428
16726
402
900
Books: Architecture, Art
2 könyv a szemtől szemben sorozatból: Harsányi Zoltán: Gauguin. Bp., 1984, Gondolat. Fekete-fehér és színes képekkel, Paul Gauguin műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben. + Vadas József. Le Corbusier. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói papírkötésben.
2410016
16727
402
Books: Architecture, Art
2390808
16728
402
Books: Architecture, Art
Bárdosi József:Tulajdonságok nélküli művészet. Budapest,2005, Orpheusz. Kiadói papírkötésben.
2345468
16729
402
Books: Architecture, Art
Kovács Margit Gyűjtemény. Szerk.: Petényi Katalin. Szentendre,1976, Pesti Magyar Múzeumok Igazgatósága.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 2386652
16730
402
Books: Architecture, Art
Varró Géza: Papíripari Szakgyűjtemény Diósgyőrben. Kiadásért felel: Kárpáti Márta. Kiadói papírkötés.
2446283
16731
402
Books: Architecture, Art
Barabás Jenő-Gilyén Sándor: Vezérfonal népi építészetünk kutatásához. Bp., 1979, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF