Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 231

1900 Tárgymutató az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat 1900/1. évi téli kiállítására. Bp., 1900., Singer és Wolfner. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16720.

Rufpreis:
1 200 HUF

L' art Hongrois: Csontváry, Rippl-Rónai. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Kiadói, kissé sérült papírkötésben
16721.

Rufpreis:
800 HUF

Az 1956-os forradalomra emlékezünk. Magyar Festők Társasága I. szekszárdi festészeti triennálé 1996. Katalógus
16722.

Rufpreis:
800 HUF

Ledács Kiss Aladár - Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyeget. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
16723.

Rufpreis:
800 HUF

Munkácsy Mihály: Emlékeim. Kratocwill Mimi kézőművészeti író autográf ajánlásával Bp., 1950, Hungária Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
16724.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Nemzeti Színház 1945-1978. Bp., 1978. Szikra. Kiadói vászonkötésben
16725.

Rufpreis:
800 HUF

2 könyv a szemtől szemben sorozatból: Harsányi Zoltán: Gauguin. Bp., 1984, Gondolat. Fekete-fehér és színes képekkel, Paul Gauguin műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben. + Vadas József. Le Corbusier. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói papírkötésben.
16726.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

16727.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bárdosi József:Tulajdonságok nélküli művészet. Budapest,2005, Orpheusz. Kiadói papírkötésben.
16728.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kovács Margit Gyűjtemény. Szerk.: Petényi Katalin. Szentendre,1976, Pesti Magyar Múzeumok Igazgatósága.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16729.

Rufpreis:
800 HUF

Varró Géza: Papíripari Szakgyűjtemény Diósgyőrben. Kiadásért felel: Kárpáti Márta. Kiadói papírkötés.
16730.

Rufpreis:
1 000 HUF

Barabás Jenő-Gilyén Sándor: Vezérfonal népi építészetünk kutatásához. Bp., 1979, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban.
16731.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF