Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 231

16708.

Rufpreis:
800 HUF

Guptill, Arthur L.: Normann Rockwell Illustrator. NY, 1976. Ballantine Kiadói papírkötésben
16709.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Csáky József: Emlékek a modern művészet nagy évtizedéből. (1904-1914.) Bp.,1972, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
16710.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lantos Györgyi - Máté István: A megtalált Európa. Bp., 2005. EU Grund. Kiadói papírkötésben
16711.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ünver Oral: Turkish shadow play. Karagöz. Ankara, 2009, Ministry of Culture and Tourism Publications. Angol nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott, 04443. számú példány.
16712.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sinkovics Péter (szerk.): Magyar művészet a velencei biennálén. Bp., 1993, Új Művészet Könyvkiadó. 67+2p. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Kondor Béla, Nádler István, Bak Imre, Márffy Ödön műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16713.

Rufpreis:
1 400 HUF

1926 Théátre National de l'Opera-Comique Saison 1926-1927. Lakmé l'invitation a la valse. Paris, 1926, Willy Fischer. Franica nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés. + Egykorú színházjeggyel.
16714.

Rufpreis:
1 800 HUF

A kubizmus. Válogatás a mozgalom dokumentumaiból. Az előszót, az összekötőszövegeket és a szemelvényeket és a képeket válogatta: Gera György. Bp., 1975, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16715.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rév Ilona: Építészet és enteriőr a magyar századfordulón. Bp., 1983, Gondolat. 222p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
16716.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hatvan főember. Cseh Gusztáv rézkarcai. Az előszót és a képek ismertetését László Gyula írta. Bp., 1988, Európa. 133 p. Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőborítóban.
16717.

Rufpreis:
1 200 HUF

Banner Zoltán: Teremtő önvédelem. Az erdélyi magyar naivok és ábrázoló népi mesterek művészete. H.n., 1995, Héttorony. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, ex libris-szel.
16718.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stephan Rosenthal: Am Anfang war der Stein. S Rosenthal jelzett rézkarcával. 10x18 cm Félvászon kötésben
16719.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF