Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 231

16636.

Rufpreis:
4 000 HUF

16637.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Elsässer Klaudia (szerk.) Nádler István... függőleges...Nádler István új képei. Ludwig Múzeum. 2008. április 11. - június 1. Bp., 2008, Ludwig Múzeum. 223 p. Nádler István festményeinek színes reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16638.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Kieselbach Tamás: Magyar zene és kép. Bp., 2007,Corvina. CD-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.
16639.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Szunyoghy András: Portré- és kézrajzolás. Bp., 2006. Kossuth kiadó. Fűzött kemény papírkötés , kiadói papírborítóval, kopott foltos borító.
16640.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szunyoghy András Dr. Fehér György: Kis rajziskola. Művészeti összehasonlító anatómia. Bp., 2004. Novella kiadó. Egészvászon kötésben, kiadói papírborítóval, kopott szakadt borító.
16641.

Rufpreis:
1 600 HUF

16642.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szíj Béla: Berény Róbert. A szerző által Bánffy György (1927-2010) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművész részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1981, Corvina. Számos egészoldalas, színes reprodukcióval illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott papír védőborítóban.
16643.

Rufpreis:
2 000 HUF

16644.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kratochwill Mimi: Czóbel Béla. (1883-1976) élete és művészete. Veszprém-Bp.,2001,Magyar Képek. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.  +  Czóbel. Frank János bevezetőjével. Vál., az életrajzot és a bibliográfiát összeállította: Kratochwill Mimi. Bp., 1983, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16645.

Rufpreis:
2 000 HUF

16646.

Rufpreis:
800 HUF
19

16647.

Rufpreis:
800 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF