Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 231

Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban.
16768.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erika Thiel: Kunstfibel. Berlin, 1966., Henschelverlag. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés.
16769.

Rufpreis:
800 HUF

Weichinger Károly: Középületek. Kézirat. Változatlan utánnyomás. Bp, 1962, Tankönyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16770.

Rufpreis:
1 600 HUF

Garas Klára: Portraits de la renaissance italienne. Bp., 1965, Corvina. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
16771.

Rufpreis:
1 000 HUF

László Gyula: Az ősember művészete. Bp., 1968, Corvina. megjelent 3000 példányban. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, kissé kopott borítóval, kiadói papír védőborító fülszövegét a hátsó szennylapra ragasztották.
16772.

Rufpreis:
800 HUF

10 db fotózással kapcsolatos szakkönyv
16773.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gosztonyi Ferenc (szerk.): Munkácsy a nagyvilágban / Munkácsy in the world. Munkácsy Mihály művei külföldi és magyar magán- és közgyűjteményekben. Bp., 2005, Magyar Nemzeti Galéria-Szemimpex. 246p. Magyar és angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, Munkácsy Mihály műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16774.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tamus István, Kónya Ábel (szerk.): Múlt, jelen, jövő a debreceni grafikai hagyományok tükrében. Válogatás a GADE Grafikai Gyűjteményből. Debrecen, 2018, Debreceni Művelődési Központ. 79p. Készült 310 példányban. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Almásy Aladár, Joseph Kadar, Józsa János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16775.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stefanovits Péter, Abafáy-Deák Csillag, Kölüs Lajos: Ave. Üdvözlet az Útról. Stefanovits Péter (1947-) festőművész, grafikus által aláírt! Bp., 2019, k.n.. Stefanovits Péter műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16776.

Rufpreis:
1 800 HUF

Miklóssy Gábor: Az akt. Nudul. Kolzsvár, Cluj, 2005, Grafycolor. Fekete-fehér és színes képekkel, Miklóssy Gábor (1912-1998) erdélyi festőművész műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Magyar és román nyelven. Színes, illusztrált kiadói papír kötésben.
16777.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csillag Ilona (szerk.): A Százéves színésziskola. Írások és képek múltról és jelenről. Bp., 1964, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
16778.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Le Corbusier: A jövő nagyvárosai. Ford.: Gerő Balázs. Bp., 1968, Gondolat. 163 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban. + Nagy Elemér: Le Corbusier. Bp., 1969, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói nylon-kötés, a borítón kisebb ázásnyommal, kiadói papír védőborítóban.
16779.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF