Novotny Emil Róbert (1898-1975): Gellért-tér (Budapest, Dunapart) 1965. Olaj, vászon, jelzett és datált (Novotny 65), hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 67x80 cm / Emil Róbert Novotny (1898-1975): Gellért square (Budapest, Hungary). Oil on canvas, signed. With autograph description on the reverse. 68x80 cm
Batári László (1920-1997): Naplemente Szigligeten (Balaton). Tempera, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 110x130cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Tempera on canvas, signed lower right, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
B. Séday Mária (1925-2009): Őszi lovaglás. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 60×90 cm / oil on wodd fibre, signed, with autograph description on the reverse
Miháltz Pál (1899-1988): Tavasszal (festő a szabadban), 1957. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képzőművészeti Alap bíráló bizottságának címkéjével. 70x60 cm / Oil on canvas. Signed lower right. With autograph description and jury labelon the reverse.
Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50x70 cm / mixed technique on paper, signed, framed
Győrffy Sándor (1951-): Híd No. 3, 2011. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata. Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014, 124. oldal. 60×60 cm. /acrylic on canvas, signed on the reverse, framed, 60x60 cm
Koppány Attila (1947-): Kompozíció. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 100x50 cm / Acrylic on canvas, signed on the reverse, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!