Zeitgenössische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 95

Szabó Vladimir (1905-1991): Budapest 100 éves. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 49x60 cm / etching on paper, signed, framed
10154.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Novotny Emil Róbert (1898-1975): Gellért-tér (Budapest, Dunapart) 1965. Olaj, vászon, jelzett és datált (Novotny 65), hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 67x80 cm / Emil Róbert Novotny (1898-1975): Gellért square (Budapest, Hungary). Oil on canvas, signed. With autograph description on the reverse. 68x80 cm
10155.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Csáki-Maronyák József (1910-2002): Balaton. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm / oil on canvas, signed, framed
10157.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Batári László (1920-1997): Naplemente Szigligeten (Balaton). Tempera, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 110x130cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Tempera on canvas, signed lower right, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10158.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

B. Séday Mária (1925-2009): Őszi lovaglás. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 60×90 cm / oil on wodd fibre, signed, with autograph description on the reverse
10159.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Sajdik Ferenc (1930-): Fűrészelő (Reader's Digest illusztráció). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent (kétszer). 14x22 cm. Üvegezett fakeretben. / mixed technique on paper, signed, framed
10160.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Miháltz Pál (1899-1988): Tavasszal (festő a szabadban), 1957. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képzőművészeti Alap bíráló bizottságának címkéjével. 70x60 cm / Oil on canvas. Signed lower right. With autograph description and jury labelon the reverse.
10161.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Jávor Piroska (1944-): Jó szél, 1986. Szitanyomat, papír. Jelzett, próbanyomat. Üvegezett fakeretben. 30x48 cm/ serigraphy on paper, signed, proof print, framed
10163.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Deim Pál (1932-2016): Holdfogyatkazás, 1994. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 29/40. 17×16 cm. / etching on paper, signed, numbered: 29/40
10164.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50x70 cm / mixed technique on paper, signed, framed
10165.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Győrffy Sándor (1951-): Híd No. 3, 2011. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata. Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014, 124. oldal. 60×60 cm. /acrylic on canvas, signed on the reverse, framed, 60x60 cm
10166.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Koppány Attila (1947-): Kompozíció. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 100x50 cm / Acrylic on canvas, signed on the reverse, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10167.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF