Zeitgenössische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 95

Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Nonfiguratív táj, 1989. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 60x80 cm. Fakeretben. / oil on canvas, signed, with autograph description on the reverse, framed
10168.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Bartha László (1908-1998): Geometrikus városkép. Vegyes technika, karton, jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 37x47 cm. / mixed technique on board, signed, framed
10169.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Nolipa István Pál (1907-1986): Kávéház teraszán, 1976. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 35x50 cm / oil on canvas, signed, with autograph description on the reverse
10170.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Joseph Szabó (Szabó József, 1925-2010): Három grácia. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Kiállítva: Musee Paul-Valéry, Sete, 1988, egyéni kiállítás. Üvegezett fakeretben, 38×31 cm / Joseph Szabó (Szabó József, 1925-2010), French-Hungarian painter: Three graces. Ink on paper, signed lower right. Exhibited: Musee Paul-Valéry, Sete, 1988m solo show. Framed 38×31 cm
10171.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Joseph Kádár (1936-2019): Szürrealista torony (cím nélkül). Monotípia, papír. Jelzett a hátoldalán. Papírra kasírozva. Kissé hullámos. 17,5x16 cm / monotype on paper, signed on the reverse.
10172.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Vasarely Victor (1908-1997): KEZDI-VEGA. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása. Bal alsó sarkában Fondation Vasarely Aix-En-Provence szárazbélyegzőjével. 50x50 cm. Lap bal szélén apró gyűrődéssel. / Victor Vasarely (1908-1997): KEZDI-VEGA. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon. With Fondation Vasarely Aix-En-Provence stamp in the lower left corner. 50x50 cm. With very minor flaw on the left edge.
10174.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10177.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

10178.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Gellér B. István (1946-2018): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (18/40). Üvegezett fakeretben. 32,5x48 cm / Gellér B. István (1946-2018): Composition (untitled). Screenprint on paper, signed, numbered (18/40). Framed. 32,5x48 cm
10179.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Haász Katalin (1971-): OSAS darab, 2019. Akril, papír applikáció, papír. Jelezve jobbra lent: Haász Katalin 2019, balra lent: 0 1/1. 83×58 cm. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.katihaasz.art/work/osas-piece-unique-4-xiv. Üvegezett fakeretben. / acrylic and collage on paper, signed, numbered 0 1/1, framed. Reproduced on the artist"s homepage: http://www.katihaasz.art/work/osas-piece-unique-4-xiv
10180.

Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
531,25

Fajó János (1937-2018): Körmetszés, 1976. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (28/28). 66,5×49,5 cm. Gyűjtői ritkaság, korai nyomat az 1980-as nagy példányszámban és kisebb méretben is kiadott grafikából! Lapszéli apró gyűrődéssel. /Jan Fajó (1937-2018): Serigraphy on paper, signed. Numbered: 28/28. 66,5×49,5 cm. Very rare collector's item from 1976, the serigraphy was later printed in higher edition and smaller size in the eighties!
10181.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Baska József (1935-2017): Kompozíció. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Fakeretben. 50x80 cm / oil on wood fibre, signed, framed
10183.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF