Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Nonfiguratív táj, 1989. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 60x80 cm. Fakeretben. / oil on canvas, signed, with autograph description on the reverse, framed
Bartha László (1908-1998): Geometrikus városkép. Vegyes technika, karton, jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 37x47 cm. / mixed technique on board, signed, framed
Nolipa István Pál (1907-1986): Kávéház teraszán, 1976. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 35x50 cm / oil on canvas, signed, with autograph description on the reverse
Joseph Szabó (Szabó József, 1925-2010): Három grácia. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Kiállítva: Musee Paul-Valéry, Sete, 1988, egyéni kiállítás. Üvegezett fakeretben, 38×31 cm / Joseph Szabó (Szabó József, 1925-2010), French-Hungarian painter: Three graces. Ink on paper, signed lower right. Exhibited: Musee Paul-Valéry, Sete, 1988m solo show. Framed 38×31 cm
Joseph Kádár (1936-2019): Szürrealista torony (cím nélkül). Monotípia, papír. Jelzett a hátoldalán. Papírra kasírozva. Kissé hullámos. 17,5x16 cm / monotype on paper, signed on the reverse.
Vasarely Victor (1908-1997): KEZDI-VEGA. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása. Bal alsó sarkában Fondation Vasarely Aix-En-Provence szárazbélyegzőjével. 50x50 cm. Lap bal szélén apró gyűrődéssel. / Victor Vasarely (1908-1997): KEZDI-VEGA. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon. With Fondation Vasarely Aix-En-Provence stamp in the lower left corner. 50x50 cm. With very minor flaw on the left edge.
Gellér B. István (1946-2018): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (18/40). Üvegezett fakeretben. 32,5x48 cm / Gellér B. István (1946-2018): Composition (untitled). Screenprint on paper, signed, numbered (18/40). Framed. 32,5x48 cm
Haász Katalin (1971-): OSAS darab, 2019. Akril, papír applikáció, papír. Jelezve jobbra lent: Haász Katalin 2019, balra lent: 0 1/1. 83×58 cm. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.katihaasz.art/work/osas-piece-unique-4-xiv. Üvegezett fakeretben. / acrylic and collage on paper, signed, numbered 0 1/1, framed. Reproduced on the artist"s homepage: http://www.katihaasz.art/work/osas-piece-unique-4-xiv
Fajó János (1937-2018): Körmetszés, 1976. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (28/28). 66,5×49,5 cm. Gyűjtői ritkaság, korai nyomat az 1980-as nagy példányszámban és kisebb méretben is kiadott grafikából! Lapszéli apró gyűrődéssel. /Jan Fajó (1937-2018): Serigraphy on paper, signed. Numbered: 28/28. 66,5×49,5 cm. Very rare collector's item from 1976, the serigraphy was later printed in higher edition and smaller size in the eighties!