Zeitgenössische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 95

Jankovics Marcell (1941-): Házár (illusztráció Nazim Hikmet: A szerelmes felhő c. könyvéhez). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, bal felső sarkában kissé foltos, 23×14,5 cm. / mixed technique on paper, signed lower right, framed
10142.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
13

Xantus Gyula (1919-1993): Szent család. Vegyes technika, farost. Jelezve jobbra fent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 34x50 cm / mixed technique on fibre board, signed, framed
10143.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Novotny Emil Róbert (1898-1975): Napos kert, 1958. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 60x85 cm / Oil on wood fibre, signed lower left. With autograph description on the reverse. Framed. 60x85 cm
10144.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Róna Emy (1904-1988): Sárospataki óvodás, 1952. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 39,5×30,5 cm. / watercolour and pencil on paper, signed, framed.
10145.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Tóvári Tóth István (1909-2004): Önarckép. Olaj, farost, jelzett, hátoldalon autográf felirattal és ajándékozási sorokkal, 70x50 cm, üvegezett fakeretben. / self portrait, oil on wood fibre, signed, with the painter's autograph description on the reverse, framed
10146.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Gráber Margit (1896-1993): Önarckép ecsetekkel. Olaj, vászon, kartonon, jelezve jobbra lent. 60,5×51 cm. Fakeretben / Self portrait. Oil on canvas, mounted on board, signed lower right, framed
10147.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Mácsai István (1922- 2005): Leány fehér kendővel. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat cimkéjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×70 cm / Oil on canvas, signed, framed, 80×70 cm
10148.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75
18

10149.

Rufpreis:
360 000 HUF
975,61
1 125,00

Sugár Gyula (1924-1991): Moirák. Olaj, farost, jelezve jobbra középen. Hátoldalán autográf felirattal, Képcsarnok Vállalat, Artunion és Művészeti Alap címkéivel. Fakeretben, 34×60 cm / oil on wood fibre, signed, with autograph description on the reverse, framed
10150.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Nagy Imola (1976-): Real girls are never perfect, Perfect girls are never read 1. Tus, akril, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 41x29 cm / ink and acrylic on paper, signed, framed
10151.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Nagy Boglárka Alíz (2001-): Hesperus. Olaj, vászon. jelezve jobbra lent. 70x50 cm / oil on canvas, signed
10152.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Nagy Imola (1976-): Bazilika. Akvarell, kontúrfesték, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 34,5x34,5 cm
10153.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF