Jankovics Marcell (1941-): Házár (illusztráció Nazim Hikmet: A szerelmes felhő c. könyvéhez). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, bal felső sarkában kissé foltos, 23×14,5 cm. / mixed technique on paper, signed lower right, framed
Xantus Gyula (1919-1993): Szent család. Vegyes technika, farost. Jelezve jobbra fent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 34x50 cm / mixed technique on fibre board, signed, framed
Novotny Emil Róbert (1898-1975): Napos kert, 1958. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 60x85 cm / Oil on wood fibre, signed lower left. With autograph description on the reverse. Framed. 60x85 cm
Tóvári Tóth István (1909-2004): Önarckép. Olaj, farost, jelzett, hátoldalon autográf felirattal és ajándékozási sorokkal, 70x50 cm, üvegezett fakeretben. / self portrait, oil on wood fibre, signed, with the painter's autograph description on the reverse, framed
Mácsai István (1922- 2005): Leány fehér kendővel. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat cimkéjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×70 cm / Oil on canvas, signed, framed, 80×70 cm
Ádám Zoltán (1959-2022): Cigánynő. Olaj, vászon. Jelezve a hátoldalon. 120x90 cm / Ádám Zoltán (1959-2022): Gypsy woman. Oil on canvas. Signed on the reverse. 120x90 cm.
Sugár Gyula (1924-1991): Moirák. Olaj, farost, jelezve jobbra középen. Hátoldalán autográf felirattal, Képcsarnok Vállalat, Artunion és Művészeti Alap címkéivel. Fakeretben, 34×60 cm / oil on wood fibre, signed, with autograph description on the reverse, framed
Nagy Imola (1976-): Real girls are never perfect, Perfect girls are never read 1. Tus, akril, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 41x29 cm / ink and acrylic on paper, signed, framed