10149.
Beendet 40. Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
360 000 HUF
975,61 EUR, 1 125,00 USD
Ádám Zoltán (1959-2022): Cigánynő. Olaj, vászon. Jelezve a hátoldalon. 120x90 cm / Ádám Zoltán (1959-2022): Gypsy woman. Oil on canvas. Signed on the reverse. 120x90 cm.