10150.
Beendet 40. Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
85 000 HUF
Sugár Gyula (1924-1991): Moirák. Olaj, farost, jelezve jobbra középen. Hátoldalán autográf felirattal, Képcsarnok Vállalat, Artunion és Művészeti Alap címkéivel. Fakeretben, 34×60 cm / oil on wood fibre, signed, with autograph description on the reverse, framed