10148.
Beendet 40. Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
150 000 HUF
18
Mácsai István (1922- 2005): Leány fehér kendővel. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat cimkéjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×70 cm / Oil on canvas, signed, framed, 80×70 cm