Joseph Kádár (1936-2019): Szürrealista kép (cím nélkül). Monotípia, papír. Jelzett a hátoldalán. Papírra kasírozva. Kisebb sérüléssel 23x16,5 cm / monotype on paper, signed on the reverse, with small damage.
Román György (1903-1981): Női portré. Kréta, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Román György Alapítvány bélyegzőjével (keret hátlapja által takarva). Üvegezett fakeretben, 50×35 cm / chalk on paper, unsigned, with stamp of the Román György Foundation on the reverse
Lux Antal (1935-): Bábuk, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70), számozott: 12/20. 40x46 cm. Magyarországon nagyon ritka klasszikus pop art alkotás, a művész Nyugat-Németországban alkotta! / Antal Lux (1935-): Puppets. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70), numbered: 12/20. 40x46 cm cm. Very rare work from the classic period of pop art, made in West Germany!
Dús László (1941-): Jeruzsálem, 1981. Monotípia, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 91×58 cm / László Dús (1941-): Jerusalem, 1981. Monotype on paper, signed, with autograph description on the reverse, 91×58 cm
Emil Dyrberg-Petersen (1908-1973), dán festő: Hölgyek, 1960. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 74x54 cm. / Emil Dyrberg-Petersen (1908-1973), Danish painter: Ladies, 1960. Oil on canvas, signed lower right, with autograph description on the reverse. Framed. 74x54 cm.
Ujváry Lajos (1925 - 2006): Házak és kertek. Gyimesi sorozat egy része. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60x80 cm / Ujváry Lajos (1925-2006): Houses and gardens. Part of the Ghimes cícle. Oil on wood fibre, signed, framed
Szeift Béla (1944-2012): Fekete sejt, 1969. Akril, spárga, applikáció faroston, 68x66 cm, Jelezve hátoldalon: Szeift Béla, Fekete sejt 1969, Kiállítva Újpest 1969, Bp Galéria kiállítóháza.