10206.
Beendet 40. Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
150 000 HUF
406,50 EUR, 468,75 USD
Balla Attila (1959-): Gesztusok (Cím nélkül), 1996. Olaj, homok, merített papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 69x49 cm / oil and sand on paper, signed, framed