Zeitgenössische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 95

10184.

Rufpreis:
600 000 HUF
1 626,02
1 875,00

Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Struktúrák (cím nélkül), 1967. Tus, papír. Jelezve jobbra lent: Gyarmathy 967, jobbra fent: Gyarmathy Tihamér. 83×58 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, signed lower right and upper right, framed
10185.

Rufpreis:
750 000 HUF
2 032,52
2 343,75

Lakner László (1936-): "Hommage á Paul Klee", 2001. Olaj, karton. Jelezve balra lent: Lakner 2001. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 65x45,5 cm / László Lakner (1936-): "Hommage á Paul Klee", 2001. Oil on board. Signed lower left: Lakner 2001. With autograph description on the reverse. Framed. 65x45,5 cm
10186.

Rufpreis:
950 000 HUF
2 574,53
2 968,75

Ottó László (1966-): Yantra-ipsum-creator (1), 2013. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 75×75 cm / Acrylic on canvas, signed on the reverse.
10187.

Rufpreis:
420 000 HUF
1 138,21
1 312,50

10188.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 26/40. 28×28 cm / screenprint on paper, signed, numbered (26/40)
10189.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Victor Vasarely (1908-1997): Katzag. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott VI/XXX. Üvegezett fakeretben. 55x53 cm / Victor Vasarely (1908-1997): Katzag. Screenprint on paper. Signed, numbered VI/XXX. Framed. 55x53 cm.
10191.

Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
1 062,50

10192.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10193.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

Nem's Judit (Nemes Judith, 1948-): 03/beta-gold/871.259.436, 2003. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 50x50 cm. / Nem's Judit (Nemes Judith, 1948-): 03/beta-gold/871.259.436, 2003. Acrylic on canvas. Signed on the reverse, 50x50 cm.
10194.

Rufpreis:
360 000 HUF
975,61
1 125,00

10195.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/100), hátoldalán a művész bélyegzőjével, 37x55 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Dualist composition. Screenprint on paper, signed, numbered (100/100), with the artist's stamp on the reverse, 37x55 cm.
10196.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF