Bak Imre (1939-2022): Csapdáink, 1982. Szitanyomat, papír. Jelezve jobbbra lent (ceruzával is). Üvegezett fakeretben. 42,5x57 cm. Gyűjtői darab! / Imre Bak (1939-2022): Our traps. Screenprint on paper, signed lower right. Framed. Collector's item!
Lakner László (1936-): "Hommage á Paul Klee", 2001. Olaj, karton. Jelezve balra lent: Lakner 2001. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 65x45,5 cm / László Lakner (1936-): "Hommage á Paul Klee", 2001. Oil on board. Signed lower left: Lakner 2001. With autograph description on the reverse. Framed. 65x45,5 cm
Nikola Dimitrov (1961-): Zoom VI./III., 2016. Pigment, papír, jelzett a hátoldalán. Kiadói fedlappalé. 59,4x42 cm. A tételhez tartozik egy a művész munkáját bemutató könyv: Chris Fetzer, Nikola Dimitrov (szerk.): Nikola Dimitrov. Aria. Sontheim, 2021, Galerie Fetzer. Kiadói kartonált papírkötésben. / Nikola Dimitrov (1961-), German artist: Zoom VI./III., 2016. Pigment on paper, signed on the reverse. Part of the lot is the book with the title Nikola Dimitrov: Aria.
Mark (Márkus), Anna (1928-): Kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm / serigraphy on paper, signed, numbered (19/40)
Frank Magda (1914-1997): 10 db szitanyomat, papír, mind jelzett és számozott (4/40), lapméret: 50x35 cm. Készült a Vasarely Múzeum műhelyében, 1989. Eredeti karton mappában / Magda Frank (1914-1997): 10 pcs of screenprint on paper, all of them signed and numbered (4/40), sheet size: 50x35 cm, in original cardboard portfolio. Made by the Vasarely Museum, Hungary, 1989.
Nem's Judit (Nemes Judith, 1948-): 03/beta-gold/871.259.436, 2003. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 50x50 cm. / Nem's Judit (Nemes Judith, 1948-): 03/beta-gold/871.259.436, 2003. Acrylic on canvas. Signed on the reverse, 50x50 cm.
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/100), hátoldalán a művész bélyegzőjével, 37x55 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Dualist composition. Screenprint on paper, signed, numbered (100/100), with the artist's stamp on the reverse, 37x55 cm.