Zeitgenössische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 95

Baász Imre (1941-1991): Csendélet, 1975. Olaj, karton. Jelezve jobbra középen. Fakeretben. 77,5×69 cm. / oil on cardboard, signed, framed
10130.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Haller József (1935-2017): A három grácia, 1992. Monotípia, papír, jelezve jobbra lent. 38,5x29 cm. Üvegezett fakeretben. / József Haller (1935-2017), Transylvanian painter: Three graces. Monotype on paper, signed lower right. 38,5x29 cm. Framed.
10131.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10132.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Walter Friedrich (1931-1996): Virágzás Gradinában, 1988. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 55x55 cm. Hátoldalán címkén autográf felirattal és romániai kiviteli bélyegzővel. Dekoratív fakeretben. Walter Friedrich 1931-ben Marosludason született, az expresszív stílusa mellett művészete szorosan kötődik a nagybányai hagyományokhoz is, ahol élete jelentős részét töltötte. / Walter Friedrich (1931-1996), painter from Baia Mare: Bloomin in Gradina, Romania. Oil on canvas. Signed. With autograph desciption on a label on the reverse 55x55m. Framed.
10133.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10134.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Csikós András (1947-2006): Téli alföld, 1989. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 25x30cm / oil on wood fibre, signed, with the painter's autograph description on the reverse, framed
10135.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

V. Tóth László (1930-2001): Cséplés. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán egy másik mű vázlatával, autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett fakeretben, 45×65 cm. / oil on board, signed, framed
10136.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Szenes Zsuzsa, Erdély Miklósné (1931-2001): Aktmodell, 1953. Olaj, falemez, jelzett, fakeretben, 65×55,5 cm / oil on wood, signed, framed
10137.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10138.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Kunt Ernő (1920-1994): Csendélet török kávétartóval, 1993. Olaj, farost. Jelezve jobbra fent. Fakeretben. 64x50 cm / Ernő Kunt (1920-1994): Still life, 1993. Oil on wood fibre, signed. Framed. 64x50 cm.
10139.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10140.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Sajdik Ferenc (1930-): Falfúró (Reader's Digest illusztráció). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. 14x22 cm. Üvegezett fakeretben. / mixed technique on paper, signed, framed
10141.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF