Haller József (1935-2017): A három grácia, 1992. Monotípia, papír, jelezve jobbra lent. 38,5x29 cm. Üvegezett fakeretben. / József Haller (1935-2017), Transylvanian painter: Three graces. Monotype on paper, signed lower right. 38,5x29 cm. Framed.
Walter Friedrich (1931-1996): Virágzás Gradinában, 1988. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 55x55 cm. Hátoldalán címkén autográf felirattal és romániai kiviteli bélyegzővel. Dekoratív fakeretben. Walter Friedrich 1931-ben Marosludason született, az expresszív stílusa mellett művészete szorosan kötődik a nagybányai hagyományokhoz is, ahol élete jelentős részét töltötte. / Walter Friedrich (1931-1996), painter from Baia Mare: Bloomin in Gradina, Romania. Oil on canvas. Signed. With autograph desciption on a label on the reverse 55x55m. Framed.
Soltész Zoltán (1909-1990): Téli Kárpátok (Kárpátalja). Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 50×70 cm / Zoltán Soltész (1909-1990): Carpathians in winter (Carpatho-Ukraine). Oil on canvas, signed. Framed, 50×70 cm
Csikós András (1947-2006): Téli alföld, 1989. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 25x30cm / oil on wood fibre, signed, with the painter's autograph description on the reverse, framed
V. Tóth László (1930-2001): Cséplés. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán egy másik mű vázlatával, autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett fakeretben, 45×65 cm. / oil on board, signed, framed