10138.
Beendet 40. Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
150 000 HUF
406,50 EUR, 468,75 USD
Bikácsi Daniela (1943- ): Nyári éjszaka (Széchenyi templom). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 60×90 cm / oil on canvas, signed, framed.