10135.
Beendet 40. Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
50 000 HUF
Csikós András (1947-2006): Téli alföld, 1989. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 25x30cm / oil on wood fibre, signed, with the painter's autograph description on the reverse, framed