10132.
Beendet 40. Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
90 000 HUF
243,90 EUR, 281,25 USD
Bunus, Ioan (1952-): Hordók, 1995. Akvarell, papír. Jelezve középen lent. Üvegezett fakeretben. 64×85 cm. / Bunus, Ioan 1952-), Romanian-Transylvanian painter: Barrels. Watercolour on paper, signed, framed