10167.
Beendet 40. Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
220 000 HUF
596,21 EUR, 687,50 USD
Koppány Attila (1947-): Kompozíció. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 100x50 cm / Acrylic on canvas, signed on the reverse, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!