Jávor Piroska (1944-): Jó szél, 1986. Szitanyomat, papír. Jelzett, pró... https://www.darabanth.com/de/40-Gross-Auktion/40.1/Gemalde-und-Grafiken/Zeitgenossische-Gemalde-und-Grafiken~16768/Javor-Piroska-1944-Jo-szel-1986-Szitanyomat-papir-Jelzett-probanyomat-Uvegezett-fake~II2858406
2858406
10163
40
28000
Contemporary paintongs and graphics
Beschreibung: Jávor Piroska (1944-): Jó szél, 1986. Szitanyomat, papír. Jelzett, próbanyomat. Üvegezett fakeretben. 30x48 cm/ serigraphy on paper, signed, proof print, framed
: pk