10161.
Beendet 40. Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
120 000 HUF
325,20 EUR, 375,00 USD
Miháltz Pál (1899-1988): Tavasszal (festő a szabadban), 1957. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képzőművészeti Alap bíráló bizottságának címkéjével. 70x60 cm / Oil on canvas. Signed lower right. With autograph description and jury labelon the reverse.