Porzellan Zahl der Lose: 256
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2412820
11215
396
Hollóházi porcelán "Salgótarján" hamutartó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 8×14 cm 2413029
11216
396
Hollóházi porcelán kék ékszertartó dobozkák, arany rózsadíszítéssel, 2 db, matricás, jelzett, kis mázhibákkal, 9x7x4 cm és d: 7,5 cm 2412813
11217
396
Hollóházi pingvin, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyommal, kis mázhibával, m: 21,5 cm 2412773
11218
396
Hollóházi AMFORA-ÜVÉRT porcelán hamutál, részben kézzel festett, jelzett, kis mázhibákkal, kopott, d: 15 cm 2412915
11219
396
Hollóházi párnát tartó népviseletes lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2412724
11220
396
Hollóházi porcelán bonbonier, rózsával díszített, áttört fedéllel. Matricás/kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 11 cm, d: 10,5 cm 2411753
11221
396
Hollóházi retro virágos tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 30 cm
2411383
11223
396
4 db Hollóházi népi mintás fali dísztányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
2409203
11224
396
Hollóházi porcelán hal pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 23 cm
2378679
11225
396
2404584
11226
396
Hollóházi porcelán gyertyatartó három ágú, fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan m: 30 cm 2390818
11227
396
Hollóházi porcelán dobozka és fedeles vázácska. Kézzel festett ,jelzett, kis kopással a vázán 8 cm, m: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF