Porzellan

Zahl der Lose: 256

Hollóházi porcelán "Salgótarján" hamutartó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 8×14 cm
11215.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán kék ékszertartó dobozkák, arany rózsadíszítéssel, 2 db, matricás, jelzett, kis mázhibákkal, 9x7x4 cm és d: 7,5 cm
11216.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi pingvin, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyommal, kis mázhibával, m: 21,5 cm
11217.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi AMFORA-ÜVÉRT porcelán hamutál, részben kézzel festett, jelzett, kis mázhibákkal, kopott, d: 15 cm
11218.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi párnát tartó népviseletes lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11219.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi porcelán bonbonier, rózsával díszített, áttört fedéllel. Matricás/kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 11 cm, d: 10,5 cm
11220.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi retro virágos tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 30 cm
11221.

Rufpreis:
3 000 HUF

4 db Hollóházi népi mintás fali dísztányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm
11223.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi porcelán hal pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 23 cm
11224.

Rufpreis:
1 200 HUF

11225.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán gyertyatartó három ágú, fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan m: 30 cm
11226.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi porcelán dobozka és fedeles vázácska. Kézzel festett ,jelzett, kis kopással a vázán 8 cm, m: 14 cm
11227.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF