Porzellan

Zahl der Lose: 256

Kispesti madár pár. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 10x12 cm
11240.

Rufpreis:
2 000 HUF

11241.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm
11242.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rosenthal Weichnachtsteller 1923 - Ernst Hoefer karácsonyi kiadású porcelán dísztányér. Máz alatti kék festéses, jelzett, hibátlan. / Rosenthal Christmas edition plate. Marked, flawless. d: 21,5 cm
11243.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11244.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rosenthal Classic Rose Ch'ien Lung kínai mintával díszített váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, foltokkal, m: 26 cm
11245.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rosenthal porcelán tejkiöntő. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. m: 12,5 cm
11246.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Rosenthal porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, mázhibával, h: 15 cm
11247.

Rufpreis:
4 000 HUF

Goebel - Vincent Van Gogh porcelán kis tányér, levonóképes, jelzett, minimális kopással. Műanyag tartólábakkal, eredeti dobozában. d: 9,5 cm
11248.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rosenthal Versace Barocco porcelán hamutál. Matricás, jelzett, hibátlan. 13x13 cm, Eredeti, hibátlan dobozával
11249.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Goebel angyalka figura zenélő szerkezettel, "O Du Frohliche" dallamával. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 15 cm
11250.

Rufpreis:
8 000 HUF

XIX, sz vége. Puttó motívumos fajansz urna váza. Kézzel festett, mázas, jelzés nélkül. Egy egyész apró hajszálrepedéssel m: 20 cm
11251.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF