Porzellan Zahl der Lose: 256
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2409516
11240
396
Kispesti madár pár. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 10x12 cm
2411187
11241
396
100000
2405178
11242
396
Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm
2355789
11243
396
Rosenthal Weichnachtsteller 1923 - Ernst Hoefer karácsonyi kiadású porcelán dísztányér. Máz alatti kék festéses, jelzett, hibátlan. / Rosenthal Christmas edition plate. Marked, flawless. d: 21,5 cm
2355792
11244
396
2412862
11245
396
Rosenthal Classic Rose Ch'ien Lung kínai mintával díszített váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, foltokkal, m: 26 cm 2392520
11246
396
Rosenthal porcelán tejkiöntő. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. m: 12,5 cm 2408314
11247
396
Rosenthal porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, mázhibával, h: 15 cm 2405937
11248
396
Goebel - Vincent Van Gogh porcelán kis tányér, levonóképes, jelzett, minimális kopással. Műanyag tartólábakkal, eredeti dobozában. d: 9,5 cm 2411115
11249
396
24000
Rosenthal Versace Barocco porcelán hamutál. Matricás, jelzett, hibátlan. 13x13 cm, Eredeti, hibátlan dobozával
2412700
11250
396
Goebel angyalka figura zenélő szerkezettel, "O Du Frohliche" dallamával. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 15 cm 2365175
11251
396
28000
XIX, sz vége. Puttó motívumos fajansz urna váza. Kézzel festett, mázas, jelzés nélkül. Egy egyész apró hajszálrepedéssel m: 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF