Porzellan

Zahl der Lose: 256

Hollóház porcelán ékszeres doboz fedéllel, matricás virág dekorral, kopásnyomokkal, d: 6,5 cm, m. 4 cm.
11228.

Rufpreis:
1 000 HUF

Háromkirályok, Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán kép, matricás, hibátlan, dekoratív keretben, 25x20 cm
11229.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Aquincum porcelán art deco libák. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm
11230.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincum porcelán akt, kézzel festett, jelzett, apró mázhibával, m:  14,5 cm
11231.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincum porcelán bólogató kutya. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5 cm
11232.

Rufpreis:
4 000 HUF

11233.

Rufpreis:
1 200 HUF

11234.

Rufpreis:
2 000 HUF

Két Gránit fajansz fűszeres fiók. Kézzel festett, jelzett, kopott. 14x14x11 cm
11235.

Rufpreis:
2 800 HUF

11236.

Rufpreis:
1 400 HUF

Drasche porcelán hattyú, kézzel festett, farkán lepattanással, 11x8,5cm
11237.

Rufpreis:
1 200 HUF

Drasche babát dajkáló lányka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8,5 cm
11238.

Rufpreis:
2 400 HUF

Drasche német juhász kutya szobor. Kézzel festett, jelzett, apró mázhibával. h: 20 cm, m: 12 cm
11239.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF