Porzellan Zahl der Lose: 256
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2404303
11252
396
Nagy Zwack Unicum porcelán hamutál Vitáris porcelán manufaktúra 23x23 cm Jelzett. 2389346
11253
396
Kínai porcelán női figura, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 25 cm
2389344
11254
396
4800
Vadász zsákmánnyal, kézzel festett porcelán figura vázarésszel, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm
2388065
11255
396
Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
2389372
11256
396
3800
Hutschenreuther madaras porcelán fali tál, jelzett, hibátlan, d: 25,5 cm 2404356
11257
396
Moritz Zdekauer historizáló porcelán süteménykínáló 3 emeletes, matricás, jelzett, hibátlan. eredeti dobozában. d: 27 cm 2404402
11258
396
Wade - Jim Beam ünnepi porcelán poháralátét készlet eredeti dobozában. d: 9 cm
2404460
11259
396
Royal Albert porcelán képkeret két féle méretben. Jelzett, matricás, hibátlan. Külső méretek: 14x16 cm, 16x22 cm 2407156
11260
396
Meisseni porcelán tál, máz alatti kék festéssel. Jelzett, a peremén sérült és hiányos. d: 19,5 cm
2407427
11261
396
3400
Meisseni porcelán tál, máz alatti kék festéssel. Jelzett, a peremén mázhibával. d: 26 cm, m: 4 cm 2407431
11262
396
3200
Meisseni porcelán tányér, máz alatti kék festéssel. Jelzett, apró kopásnyomokkal. d: 25 cm 2318724
11264
396
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF