Porzellan Zahl der Lose: 256
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2406212
11326
396
Schirnding Bavaria porcelán kehely Ricordo di S. Benedetto del Tronto. Matricás, jelzett, kis kopással .d:8,5 cm, m: 8 cm
2406281
11327
396
Kínai Pho oroszlán. Türkiz mázas porcelán. Jelzés nélkül. Hibátlan. / Chinese lion porcelain. 21 cm 2406444
11328
396
Alt-Wien áttört kosárka plasztikus virág díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 8,5 cm 2406545
11329
396
Mongol festett porcelán maszk. Jelzett,.kézzel festett, hibátlan. 16x11,5 cm
2406688
11330
396
Royal dux tigris. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.14 cm, m :8,5 cm 2407334
11331
396
Kínai porcelán ló, plasztikus kézzel festett díszítéssel, matricával jelzett, mázrepedésekkel, kis kopásokkal. m: 27 cm, h: 27,5 cm 2407343
11332
396
Porcelán sárkány figura, kézzel festett, jelzett, kis kopással, 13,5x7 cm 2405197
11333
396
30000
Limoges porcelán dobozka, részben kézzel festett, jelzett, kis hajszálrepedéssel a tetején, 10×9×5 cm
2405213
11334
396
Antik jelenetet ábrázoló porcelán vázácska és porcelán tojás, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 12,5 cm, 12×9 cm 2409946
11335
396
Nagyméretű kínai padlóváza, kézzel festett plasztikus díszítéssel, Terebess Collection jelzéssel, kis mázrepedésekkel, kopással, m: 41 cm 2409930
11336
396
3 db kínai váza, kézzel festett plasztikus díszítéssel, közte 2 jelzett, kis mázrepedésekkel, kopással. m: 10 cm, 15 cm, 20 cm 2409980
11337
396
Baranivka szovjet porcelán ékszertartó dobozka, matricás/kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, folttal, 7x7x3 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF